Makyajlı Opel Grandland ilk örnekleriyle Türkiye’ye giriş yaptı [Özel Haber]

Türkiye satışları 2022 içerisinde başlayacak olan makyajlı Opel Grandland, güncellenen silahlarıyla beklentileri karşılayacak.

Opel’in güncel tasarım dili ve son nesil teknolojileriyle harmanlayarak elden geçirdiği C SUV modeli Grandland’in makyajlı versiyonu ile tanışmamızın üzerinden 6 ay geçti. Bir süredir Almanya merkezli olarak Avrupa’daki listelerde kendisin yer bulan ürün gamı için Türkiye satış süreci de yavaş yavaş netleşiyor. Beklentilerin aksine 2022 model yılıyla birlikte önümüzdeki yıl satışa sunulacağını öğrendiğimiz Makyajlı Opel Grandland, bu macera öncesinde ilk örnekleriyle radarımıza takıldı. Plakasız olarak görüntüleme fırsatına eriştiğimiz model, Opel’in “Vizör” isimli ön ızgarası sayesinde makyaj öncesine göre çok daha tatmin edici hissettiriyor. Kokpit tarafında yeni nesil Mokka’dan da bildiğimiz PurePanel, rakipleri karşısında Grandland’i daha modern ve iddialı konuma getirmekten sorumlu olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Makyajlı Opel Grandland yurt dışı fiyatları

Tanıtımının gerçekleştirildiği geçtiğimiz yaz döneminde yurt fiyatları da netlik kazanan makyajlı Grandland ailesi Almanya’da 29.980 euroluk başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. Dizel motorla birlikte 35.760 euroya yükselen fiyatların zirvesinde ise 45 bin euroluk etiketiyle şarj edilebilir hibrit seçenek konumlanıyor. Yenilenen Grandland ile ilgili öne çıkan detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Video #1: Dış tasarım

Video #2: Dış tasarım

Video #2: Kokpit

Read More