LUNA 24 saat içinde %15 kazandı! Terra’nın piyasa değeri ne durumda?


Yıla sağlam bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Terra’nın ( LUNA ) fiyatı geçen ay 96 dolardan bir sentin altına doğru hızlı bir düşüş yaşadı. LUNA’nın fiyatı, son birkaç hafta içinde değerinin yaklaşık %99’unu kaybetmeden önce Nisan ayı boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119$’a ulaşmıştı. LUNA son 24 saat içinde %15 kazandı! Toparlanma siyalleri mi?

LUNA 24 saat içinde %15 kazandı! Terra’nın piyasa değeri ne durumda?

Terra’nın ( LUNA ) 119 dolar olan fiyatı geçtiğimiz haftalarda birkaç gün içinde 1 sentin altına düştü. Fiyat düşüşünün ardından, birkaç gün boyunca performansında neredeyse hiç çaba görülmedi. Ancak LUNA, aniden ve aşırı derecede değişken fiyat performansı kıvılcımları yaşamaya başladı. CoinMarketCap verilerine göre, LUNA son 24 saatte %14.94 artışla 0.0001922 $’dan işlem görüyor.

Terra fiyat tablosu 1 günlük. Kaynak: CoinMarketCap

Dahası, DeFi varlığının toplam piyasa değeri, genel piyasa değerinin altına düştükten sonra 1.255 milyar dolar seviyesinde seyrediyor.

Yatırımcılar LUNA’nın yeniden canlanmasına bahse girdi

Luna’nın fiyatının bir ay öncesine kıyasla deyim yerindeyse deniz kum tanesi olmasına rağmen, birçok takipçi bir canlanma beklediğinden, fiyatındaki herhangi bir artış eğilimi çok önemli bir faktördür. Bu gibi yükselişler ani fiyat artışlarını tetikleyebilir.

LUNA’nın en son fiyat hareketi ise çeşitli tepkilerle geldi. Bazı piyasa uzmanları ve katılımcıları, LUNA’nın yaşadığı çöküşün piyasanın daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemediği görüşünde.

Sonuç olarak, takip eden herhangi bir eylemin, gerçekler ve sayılarla desteklenen kapsamlı bir analize sunulması gerektiğine inanıyorlar. LUNA , toplam çöküşe ve kurucunun 78 milyon dolarlık vergi kaçırma cezasına rağmen hala en trend kripto varlığı olmaya devam ediyor.

Read More

Yorum yapın