Love, Death and Robots benzeri diziler

Love, Death and Robots’un 3. sezonu Netflix’te yayınlandı ve kısa bölüm süreleri göz önüne alındığında, dizinin daha fazlasını görmek için şimdiden heyecanlanıyor olabilirsiniz. Dizinin geleceği belirsiz olsa da, Netflix’in kütüphanesinde dizinin hayranlarına hitap eden bazı gizli mücevherler var.


Love, Death and Robots benzeri diziler - Page 1

Bilmeyenler için Love, Death and Robots , Tim Miller tarafından yaratılan ve dünyanın dört bir yanından farklı animasyon stüdyolarının antoloji formatında ilginç kısa biçimli hikayeler anlattığı Netflix animasyon dizisidir.

Mayıs 2022 itibariyle, gösterinin 2019’daki ilk çıkışından bu yana 11 Primetime Emmy Ödülü ile en çok dekore edilmiş Netflix dizilerinden biri olduğu üç cilt mevcut.

İşte dizinin hayranlarına alternatif olarak Netflix’de izleyebileceğiniz dizi ve filmler.

Love, Death and Robots benzeri diziler - Page 2

Black Miror

Black Miror, her bölümü, ister tuhaf konseptler olsun, ister dikkate değer şekilde gerçekleşen konseptler olsun, teknolojinin genellikle olumsuzluklarını içeren yepyeni bir konseptle başladığı, dünya çapında bir Netflix fenomenidir .

İyi haber şu ki , Netflix ve IP sahipleri arasında birkaç yıl süren çıkmazın ardından şu anda geliştirilmekte olan 6. sezon ile daha fazla bölüm yolda görünüyor.

Love, Death and Robots benzeri diziler - Page 3

Code 8

Code 8, 2016’da piyasaya sürülen deneysel bir YouTube kısa filmi olarak yayınlandı . 10 dakikalık uzun video, yeterli sayıda insanı daha sonra uzun metrajlı bir film (daha sonra Netflix’i vurdu) için finanse etmeye ikna etti ve daha sonra garanti altına almak için yeterince başarılı oldu. Netflix’e özel olarak gelen bir devam filmi.

Sonunda genişletilen bir fikrin bir parçası olarak mütevazi başlangıçları göz önüne alındığında, gelecekte bir uzun metrajlı filmle genişletileceğini umduğumuz bir Love, Death and Robots bölümünün (farklı bir başlangıç ​​noktasıyla da olsa) temel çalışmalarına öncülük edebileceğini düşünüyoruz.

Love, Death and Robots benzeri diziler - Page 4

The House

2022’de şu ana kadar Netflix’e eklenen, suç olarak küçümsenmiş filmlerden biri, neredeyse kesinlikle hiç duymadığınız bir stop-motion antoloji filmi The House.

Dizide, farklı çağlarda, bu kara komedide fakir bir aile, endişeli bir müteahhit ve bıkmış bir ev sahibesi aynı gizemli eve bağlanıyor.

Love, Death and Robots gibi güzel animasyon tekniklerini ve stillerini kullanan film bittiğinde birçok soru bırakacaktır akıllarda.

Read More

Yorum yapın