L’Oreal, evde saç boyamak için geliştirdiği Colorsonic ile ses getirdi

L’Oreal Colorsonic

Alanında dünya devi firmalardan L’Oreal, evde saç boyamak için geliştirdiği Colorsonic isimli portatif ürününü tanıttı.

CES 2022 kapsamında görücüye çıkan L’Oreal Colorsonic, özellikle kadınlara odaklanan bir portatif saç boyama aleti. Dış görünüşünden görevi hakkında tahmin dahi yürütülmeyecek ürün, yapılan açıklamaya göre uzun yıllar süren bir geliştirme sürecinde çıkmış. ABD ve global olarak 400 farklı kişi tarafından test edilen Colorsonic, boya olarak özel hazırlanan kartuşlar kullanıyor.

Bu hemen aşağıda görebileceğiniz kartuşları doğal olarak farklı renklerde üreten ve birer kahve kapsülü gibi ayrı olarak satacaklarını aktaran firma, ürünün boyayı saça tam olarak uyguladığını belirtiyor ve burada dengeli bir uygulamanın garanti edildiğini aktarıyor.

L’Oreal Colorsonic ile kâğıt üzerinde saç tarar gibi boyama yapma mümkün oluyor ve bu da birçok kadının hayatını ciddi şekilde kolaylaştıracak izlenimi oluşturuyor. Şimdilik daha fazla detay ve hepsinden önemlisi satış fiyatı verilmeyen ürün, kişisel bakım konusunda şimdiye kadar eksikliği hissedilen seçenekler arasında yer alıyor.

Bu tarz bir ürün ile saç boyama konusunda uzun vadeli maddi tasarruf da mümkün görünüyor. Saç boyama için sadece Türkiye’de değil yurt dışında da ciddi rakamlar ödemek gerekiyor. İleride Colorsonic için “cüretkâr” renkler de sunacaklarını aktaran L’Oreal, dünyanın en büyük kozmetik firmalarından birisi olarak cihazın pazarlamasını çok büyük şekilde yapacaktır.

İlginizi Çekebilir: Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu P50 Pocket

Read More