La Case de Papel Kore versiyonu hakkında herşey!

İspanyol suç dramasının Kore uyarlamasını duyuran Netflix, dizinin hayranlarının yakında sihri yeniden yaşayabileceklerini vaat ediyor.


Güney Kore medyasının son on yılda popülerliği ve özellikle K-Dramalar alanında hızla arttı. Netflix, mevcut en iyi ve en yeni K-Dramalardan bazılarını platformda yayınlamak için muazzam bir çaba sarf etti ve K-Drama ile ilgili içerik için en iyi akış hizmetlerinden biri olarak kendisini hızlı bir şekilde güncelledi. La Case de Papel’in Kore uyarlamasının Netflix kitaplığına eklenmesi platformu daha da değerlendirecek gibi görünüyor.

Diziyi daha önce Voice ve The Guest gibi K-Dramalarda çalışmış olan Kim Hong-sun yönetecek. Netflix Orijinal dizisi My Holo Love‘ın senaristi Ryu Yong-jae, gelecek uyarlamanın senaristliğini üstlenecek. Serinin yapımı, BH Entertainment ve Content Zium arasında bir iş birliği olacak.

K-Drama Money Heist’in yapım durumu nedir?

18 Ağustos itibariyle, K-Drama ön prodüksiyona girdi. 4 Eylül 2021’de dizinin çekimleri Güney Kore‘nin Seul kentinde başladı. Çekimlerin ne zaman biteceği henüz belli değil, ancak üç aylık çekimler devam ederken, prodüksiyonun yarısından fazlasının tamamlanması bekleniyor.

K-Drama Money Heist Netflix’e ne zaman geliyor?

Prodüksiyonun çekimlere başlamasıyla birlikte Money Heist‘in 2022’nin ilk yarısında gelme olasılığı oldukça düşük. Serinin Ekim ve Aralık 2022 arasında yayınlanması ihtimali daha olası gibi duruyor.

Money Heist’in oyuncuları kimlerdir?

Yakın tarihli bir basın açıklamasında Netflix, Money Heist’in tüm başrol ve yardımcı oyuncularını onayladı :

Çete

Profesör – Yoo Ji-Tae

Berlin – Park Hae Soo

Tokyo – Jun Jong-Seo

Moskova – Lee Won Jong

Denver – Kim Ji-Hun

Nairobi – Jang Yoon-Ju

Rio – Park Jung-Woo

Helsinki – Kim Ji-Hun

Oslo – Lee Kyu-Ho

Görev Gücü

Seon Woojin – Kim Yunjin

Cha Moohyuk – Kim Sung-O

Rehineler

Cho Youngmin – Park Myung-Hoon

Yoon Misun – Lee Joobeen

Heyecan verici Güney Koreli oyuncu kadrosunun İspanyol meslektaşları kadar eğlenceli olacağı kesin.

Read More

Yorum yapın