La Casa de Papel: Kore için resmi fragman paylaşıldı [Video]La Casa de Papel: Kore

La Casa de Papel serisi devam etmeyi sürdürecek. Netflix tarafından bu sefer La Casa de Papel: Kore geliyor ve resmi fragman da paylaşıldı.

Netflix’in büyümesinde büyük faydası olan popüler La Casa de Papel markasının devamı direkt olarak La Casa de Papel: Kore olacak ve 24 Haziran tarihinde izlenebilir olacak. Dizi için Netflix Türkiye “Bir suç dünyayı değiştirebilir” İnanılmaz bir soyguna yeni ve cesur bir yaklaşım… La Casa de Papel: Kore | 24 Haziran’da, sadece Netflix’te” açıklamasını yapıyor. Dizi için daha önce de “Şehir adını seç, maskeni tak, ekiple tanışmaya hazırlan. #LaCasadePapel: Kore çok yakında sadece Netflix’te.” açıklaması yapılmıştı. Şimdi ise “4 trilyon won ortak para. Sınırların kaldırıldığı bir ülkede sınır tanımayan bir soygun. “Bir suç dünyayı değiştirebilir.” Yüzyılın suçuna tanıklık edin.” cümleleri ile beraber sayfanın üstünde izleyebileceğiniz resmi fragman paylaşıldı. 

Dizinin resmi sayfasında şunlar aktarılıyor: “Gizemli Profesör yakında birleşecek Kore’nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore’den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplar.” Dizinin başrollerinde Yoo Ji-tae, Kim Yunjin ve Park Hae-soo yer alıyor. Yaratıcılar ise Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun olarak geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha paylaşılan aşağıdaki ilk video içerisinde gördüğümüz üzere yeni içerik içerisinde orijinal dizideki gibi Profesör, Berlin, Tokyo, Moskova, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki ve Oslo gibi karakterler yer alıyor. Son dönemde Netflix içerisinde Kore dizilerinin hem sayısı hem de popülerliği ciddi şekilde artıyor.

Son dönemde ciddi şekilde abone kaybeden, hesaplamalara göre kaybetmeyi sürdürecek olan Netflix, içerik kütüphanesi için en son buradaki filmleri paylaşmıştı. Burada direkt olarak yaz aylarında gelecek filmlere odaklanılmıştı.

La Casa de Papel: Kore için daha önce gelen diğer videolar:

Read More