Kulaklık gövdesine entegre Huawei Watch Buds akıllı saat ve fazlası tanıtıldı

Gövdesinde gerçek anlamda bir kablosuz kulaklık taşıyan Huawei Watch Buds akıllı saat modeli için tanıtım yapıldı. Ürün yalnız gelmedi.

Huawei Watch Buds akıllı saat modeli büyük bir sürpriz olmadı çünkü birçok detayı daha önce sızdırılmıştı. Bu akıllı saatin fark yarattığı nokta, gördüğünüz üzere gövdesi içerisinde bir kablosuz kulaklık barındırıyor olması. Bu kulak içi formundaki ince yapılı kablosuz kulaklıklar, Huawei Watch Buds ile eşleştiriliyor ve saatin içerisine yüklenen müzikleri dinlemek için kullanılabiliyor. İlginç olarak ANC’ye sahip olduğu aktarılan kulaklıklar, yerleşik mikrofonları sayesinde telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor.

1,47 inç 466×466 piksellik bir AMOLED ekran üzerine kurulan SpO2 ve EKG ölçüm yetenekli akıllı saat, kendisi üzerinde 410 mAh pil taşıyor ve bununla üç günlük bir kullanım getiriyor. 30 mAh pile sahip kablosuz kulaklıklar ise 4 saatlik bir kullanım sunuyor. HarmonyOS 3 temelli Huawei Watch Buds akıllı saat modeli, yurt dışında 429 dolardan satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aktivite takip konusunda çok güçlü olan Watch Buds akıllı saat modelinin Türkiye’de de satılması olası ancak halen bu konuda resmi bir işaret bulunmuyor. Fakat ürettiği hemen her akıllı saat modelini buraya getiren Huawei, yeni saatini de Türkiye’deki kullanıcılardan uzak tutmayacaktır. Türkiye’deki akıllı saat pazarının en üstünde yer alan firma, telefonlarından farklı olarak saatlerinde ABD ambargosundan etkilenmiyor, Huawei’nin saatleri özellikle yüksek pil ömürleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Bu arada firmadan bugün başka ürünle de geldi. Örneğin firma oldukça standart bir Huawei FreeBuds 5i isimli kablosuz kulaklık tanıttı. Buna ek olarak çok şık görünen seramik gövdeli Huawei Watch GT 3 Pro Premium Edition akıllı saat modeli de ses getirmeyi bildi. Firma ayrıca Çin’de Huawei Smart Body Fat Scale 3 isimli akıllı tartı ve Huawei Tripod Selfie Stick Pro isimli selfie çubuğunu da tanıttı.

Huawei Watch Buds akıllı saat modeli yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

Read More