Kulaklık gövdesine entegre Huawei Watch Buds akıllı saat için yeni görseller

Gövdesinde gerçek anlamda bir kablosuz kulaklık taşıyan Huawei Watch Buds akıllı saat modeli için bir sızıntı paylaşımı daha oldu.

Huawei Watch Buds akıllı saat modeli bu aralar gündemden düşmüyor. Farklı yapısıyla dikkat çeken ürün, daha önce 2 Aralık tarihinde resmi olarak lanse edilecek denilmişti ancak düzenlenecek tanıtım Jiang Zemin öldüğü için ertelendi. Bu açıdan biraz daha beklenmesi gerekecek ürün, en son aşağıdaki Twitter videosu ile ses getirmişti. Kısa süre önce ise Huawei Central, saatin içine daha yakından bakış attıran yeni fotoğraflar yayınlandı. Akıllı saat modelinin fark yarattığı nokta, gördüğünüz üzere gövdesi içerisinde bir kablosuz kulaklık barındırıyor olması.

Bu kulak içi formundaki ince yapılı kablosuz kulaklıklar, Huawei Watch Buds ile eşleştirilecek ve saatin içerisine yüklenen müzikleri dinlemek için kullanılabilecek. Bu kulaklıklar halen kesin değil ancak yüksek ihtimalle telefon görülmesi sürecinde de kullanılabilecek. Yeni paylaşılan fotoğrafta kulaklıkların taşıdığı mikrofon görülebiliyor.

Bu arada son fotoğraflarda modelin ekranı siyah-beyaz olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklıklar çok ciddi şekilde yer kapladığı için pili ufak kalan akıllı saat, ancak bu düşük enerji harcayacak renksiz ekran ile tatmin edici bir kullanım süresi sunabilecek izlenimi oluşturuyor.

#HuaweiWatchBuds https://t.co/2eflekCWqC pic.twitter.com/4zlnpsqDsf

— Teme (特米)|🇫🇮🇨🇳 (@RODENT950) November 26, 2022

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce de söylediğimiz gibi Watch Buds akıllı saat modelinin Türkiye’de de satılması olası ancak halen bu konuda resmi bir işaret bulunmuyor. Fakat ürettiği hemen her akıllı saat modelini buraya getiren Huawei, yeni saatini de Türkiye’deki kullanıcılardan uzak tutmayacaktır. Türkiye’deki akıllı saat pazarının en üstünde yer alan firma, telefonlarından farklı olarak saatlerinde ABD ambargosundan etkilenmiyor, Huawei’nin saatleri özellikle yüksek pil ömürleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Huawei Watch Buds akıllı saat modeli yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

Read More