Kulağın şeklini alabilen Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli ve fazlası tanıtıldı

Kısa süre önce sızdırılan Logitech G FITS adına sahip oyun odaklı kablosuz kulaklık modeli resmi olarak lanse edildi.

Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli şık bir seçenek olarak karşımızda yer alıyor. “G” serisinden dolayı özellikle oyuncuları hedef alan ürün, firmanın en konforlu kulaklıkları arasında yer alıyor. Çünkü modelin uç kısımları direkt olarak takan kişinin kulak şeklini alabiliyor. Bunun için kulaklığın uç kısmı takıldıktan sonra açılan UV ışık ile sertleştiriliyor ve bu sayede kulağınıza en uygun şekli çıkardıktan sonra koruyabiliyor. Yurt dışı fiyatı 230 dolar seviyesinde olan FITS, siyah ile beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip.

2.4 GHz Lightspeed yanında Bluetooth 5.2 bağlantı desteği bulunan ve Bluetooth ile 10 saat, Lightspeed ile 7 saat pil ömrü getiren G FITS kablosuz kulaklık, hazne ile Bluetooth özelinde ekstra 8 saat, Lightspeed özelinde ise ekstra 12 saat kadar daha kullanım ömrü sağlıyor. Modelde bir ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği ise yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada bugün Logitech’ten başka yeni ürünler de geldi. Firma ilk olarak 100 dolar fiyatı olan hemen aşağıda görebileceğiniz Litra Beam isimli ışığı tanıttı. Farklı yerlere konumlandırılabilen ince yapılı ürün, oyun yayıncıları ya da sık sık video konferans görüşmeleri yapan kişiler için çok faydalı ve oldukça yumuşak ışık verebiliyor.

Buna ek olarak yine aşağıda görebileceğiniz Blue Sona XLR mikrofon modeli de yeni ürünler arasında. Modern bir tasarımı olan ve kaliteli ses yakalayabilen mikrofon, 350 dolar gibi azımsanmayacak bir yurt dışı fiyatına sahip.

Logitech G FITS kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More