Kripto topluluğu, VeChain coin için 31 Mayıs 2022 sonu tahmininde bulundu!


6 Mayıs Cuma günü, VeChain’in (VET) fiyatı, daha geniş pazardaki fiyatların düşmesinden bir gün önce kısa bir pazarın geri gelmesine tanık olan kripto para birimleri ile kısa bir ertelemeden sonra büyük ölçüde düştü.

VET ise son 24 saat içinde %10’dan daha fazla düştü. Birçok kripto para birimi tüccarı, piyasanın değişken doğası göz önüne alındığında, DeFi varlığının nerede işlem göreceğini tahmin etmeye başladı.

Kripto topluluğu, VeChain coin için 31 Mayıs 2022 sonu tahmininde bulundu!

CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, VeChain’in Mayıs 2022’nin sonuna kadar 0,06589 dolardan işlem göreceğini tahmin ederek, tokenin fiyatına büyük ölçüde güvendiğini ifade ediyor.

VET fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Spesifik olarak, tahmin fiyatı, 2.295 oya dayalı olarak varlığın mevcut değerinden 0.01906 $ veya %40.72’lik bir artışa işaret ediyor.

Başka yerlerde, Haziran ayı sonu için 1.042 topluluk üyesinin oyları, Mayıs’ınkinden biraz daha düşük bir tahmin belirledi ve bireysel ürünleri izlemek için blok zinciri ve akıllı çip teknolojisini entegre eden bir izleme çözümü sunan madeni paranın 0.06524 $ + 0.01831 $’dan işlem göreceğini tahmin ediyor. %39.01) cari fiyata.

VeChain fiyat analizi

Şu anda VeChain, CoinMarketCap istatistiklerine göre 3 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile gün içinde %11 ve geçen hafta %8.31 düşüşle 0.04688 dolardan işlem görüyor.

VET 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Tedarik zinciri odaklı kripto para birimi, dünya çapında iki milyondan fazla perakende noktasında ödemeleri kabul etmek için bir kripto ödeme sistemi olan Alchemy Pay ile 27 Nisan’da ortaklık kurdu.

VET jetonları artık Alchemy Pay’in platformunu kullanarak gerçek dünya ürünleri ve hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilir; bu işlem bir sentten daha az maliyetlidir ve anında tamamlanabilir.

— VeChain Foundation (@vechainofficial) April 27, 2022

Vechain CEO’su ve kurucusu Sunny Lu, Mart ayında gerçekleştirdiği bir basın açıklamasında VET’in Alchemy Pay ile ortaklığının bir ödeme aracı olarak faydasını ve benimsenme oranını artırmayı hedeflediğini söyledmişti.

Read More

Yorum yapın