Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin ediyor!


Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Shiba Inu ( SHIB ), devam eden kripto piyasası düzeltmesinin en büyük kayıpları arasında yer alırken, çoğu yatırımcı, 2021’in en yüksek seviyelerini yeniden kazanma fırsatı için tokeni izliyor. 

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin ediyor!

Son günlerde SHIB, platformdaki geliştiricilerin meta veri tabanı ve merkezi olmayan finans ( DeFi ) gibi yönleri dahil ederek ekosistemi daha uygulanabilir hale getirmeye çalıştıkları için toparlanma belirtileri gösterdi. Aynı zamanda, jeton, geçen yılki meteorik yükseliş sırasında meme kripto para birimlerini karakterize eden ilgide bir düşüş kaydetti.

Kripto topluluğu, geniş çaplı pazar satışını ve rallisini geride bırakmak için SHIB’ye bahis yapıyor. Özellikle Finbold tarafından 30 Eylül’de CoinMarketCap fiyat tahmin özelliğinden elde edilen veriler , kripto topluluğunun Shiba Inu’nun Ekim 2022’nin sonuna kadar ortalama 0.000013$’dan işlem yapmasını öngördüğünü gösteriyor. 

Tahmin, 6.167 topluluk üyesinin oylarına dayanmaktadır ve SHIB’nin basın zamanındaki 0.000011$’lık fiyatından yaklaşık %20’lik bir büyümeyi temsil etmektedir.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 1

31 Ekim 2022 için SHIB ortalama fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’nin yükseliş tetikleyicileri

SHIB çevresindeki yükseliş hissi, varlık azalmasına olan ilgiyle birlikte haftalarca süren önemli düzeltmeyi takip ediyor. Daha önce, ilgi eksikliği, kalkınma topluluğunun düzeltmek için birkaç girişimde bulunarak yanıt verdiği bir faktör olan fayda eksikliğine bağlanıyordu. 

SHIB’nin DeFi platformu beklendiği gibi yükselmemiş olsa da, token, değiştirilemez token ( NFT’ler ) ve oyun alanlarına girişinden iyimserlik çekiyor.

Özellikle, sahiplerinin NFT para basma ve ticareti, dijital arazi edinimi ve VR oyunlarına aktif olarak katılmalarını sağlayacak bir Shiba Inu NFT koleksiyonu olan SHIBOSHIS projesi , topluluktan artan ilgi gördü. 

Ayrıca SHIB, deflasyonist statüye ulaşmak için token yakma mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor. Topluluk, SHIB’nin arzını kesmeye başvurduğundan, 410 trilyondan fazla token yakıldı. 

Başka yerlerde SHIB, yükseliş görünümünün bir göstergesi olan balina aktivitesinde artış kaydediyor. Örneğin, 27 Eylül’de WhaleStats tarafından atılan bir tweet , Shiba Inu’nun ilk 1000 Ethereum balinası arasında en çok tutulan token olduğunu gösteriyor.

SHIB’nin DeFi’si kalkamıyor

Yükselen topluluk görünümüne rağmen, SHIB, kullanıcıları DeFi platformu ShibaSwap’a çekememe gibi diğer faktörler tarafından tartıldı. Özellikle, ShibaSwap’ın kilitli toplam değeri ( TVL ) son haftalarda sabit bir düşüş yaşadı.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 2

ShibSwap TVL şeması. Kaynak: Defillama

Haftalarca kırmızıda işlem gören SHIB, son yedi günde %3’ün üzerinde pozitif kazançlar kaydetti ve 0.000011 dolardan işlem gördü. Bu arada, varlık 6.14 milyar dolarlık piyasa değeri ile hala 14. sırada yer alıyor. 

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın