Kripto topluluğu, 30 Eylül 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor!


Bitcoin ( BTC ), dalgalı belirtiler gösterdikten sonra, amiral gemisi kripto para biriminin fiyatını 20.000 doların üzerinde tutmak için yenilenen bir savaşla karşı karşıya kalmasıyla düşüş eğilimi göstermeye başlıyor.

Kripto topluluğu, 30 Eylül 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor!

Bitcoin ( BTC ), 25.000 $’a ulaşan fiyatıyla sonuçlanan iki aylık bir ralliden çıkıyor ve yatırımcılar şimdi kriptonun bir sonraki hedef fiyatına odaklanıyor. 

Bu doğrultuda, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, Bitcoin’in mevcut değerinden %36,75 artarak Eylül 2022’nin sonuna kadar ortalama 29,346 $’dan işlem göreceğini tahmin ediyor. Fiyat hedefi, 20.683 topluluk üyesinin oylarına dayanıyor. 

Kripto topluluğu, 30 Eylül 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 1

Bitcoin kripto topluluğu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Topluluğun tahmini, Bitcoin’in son rallisinin varlığı genişletilmiş ayı piyasasından uzaklaştırmaya çalışmasının ardından yükselişini sürdürüyor. Bununla birlikte, kripto piyasasının Federal Rezerv’in yükselen enflasyonun ortasında faiz oranlarını artırma kararına olumsuz tepki vermesiyle birlikte, makroekonomik endişelerin merkezde yer almaya devam etmesi BTC’nin 25.000 doları geçememesi ile sonuçlandı.

Bitcoin 21.000 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Basın saatine göre, Bitcoin son yedi gün içinde neredeyse %10 düşerek 21.500 dolardan işlem görüyordu. Dönem boyunca, varlık da 21.000 doların altına düştü.

Kripto topluluğu, 30 Eylül 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 2

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Volatilitenin ortasında, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe 23 Ağustos’ta yayınlanan  bir tweet’te Bitcoin’in istikrarlı olduğunu, ancak varlığın Euro bölgesindeki faaliyetlerden bazı güçler ödünç alabileceğini savundu.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın