Kripto para tokeni Cosmos için 2022’nin Mart ayı tahmini açıklandı!


Cosmos (ATOM) ağı, son aylarda önemli bir büyüme kaydetti ve bu, platformun benimsenmesinin artmasına neden olan bir faktör. Bu doğrultuda, Cosmos‘un kripto topluluğundaki statüsü de büyüyor ve ATOM‘un fiyatındaki yükseliş hislerine katkıda bulunuyor. ATOM‘un Mart 2022’nin sonuna kadar mevcut değerinden %23’ün üzerinde artışla 34.97 $’dan işlem göreceğini tahmin ediliyor.

Kripto para tokeni Cosmos için 2022’nin Mart ayı tahmini açıklandı!

%82 tarihsel doğruluk oranına sahip bir CoinMarketCap kripto para topluluğu, ATOM‘un Mart 2022’nin sonuna kadar mevcut değerinden %23’ün üzerinde artışla 34.97 $’dan işlem göreceğini tahmin ediyor. Fiyat işareti üzerine bahis yapan topluluk üyeleri 5.389’da duruyor. 

Topluluğun diğer 4.211 üyesi de, tokenin Nisan ayı sonuna kadar 34.41 $ ‘dan işlem göreceğini ve mevcut değerden %21’in üzerinde bir büyüme olacağını tahmin ediyor.

Kripto topluluğunun Cosmos (ATOM) fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto topluluğunun ATOM fiyat tahmini tarihsel doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap

Ağ geliştirmede kozmos bankacılığı

Yükselen fiyat projeksiyonu, Cosmos’un yatırımcıların dikkatini çekmeye devam eden planlı ağ geliştirmesiyle uyumlu.

Örneğin, Ağustos 2021’de Cosmos ağı, interBTC’ye IBC uyumluluğu getirerek Bitcoin’i başarıyla entegre etti. Yükseltme, Cosmos ekosisteminin içindeki ve dışındaki herhangi bir IBC uyumlu zincirin güvenilir Bitcoin likiditesine erişmesini sağlıyor.

Bir blog gönderisinde Cosmos, Bitcoin entegrasyonunun Cosmos DeFi’nin kullanışlılığını ve erişilebilirliğini önemli ölçüde artıracağını belirtti. Cosmos’a göre, karmaşık işlemleri yönetmek için alan sağlayan IBC bağlantılarındaki akışkanlık nedeniyle DeFi segmenti altında büyüme bekliyor.

Aynı zamanda protokol, 2022 yılının ilk yarısında Cosmos’a gelen en yeni test ağlarından ve teşvikli test ağlarından birkaçını duyurdu. Test ağlarından bazıları, teşvik edilmiş akıllı sözleşmeler platformu Archway ve modüler blok zinciri ağı Celestia’yı içeriyor.

Ayrıca, şirket şu anda 2022’de kullanılması beklenen birkaç karşılıksız token projesine ev sahipliği yapıyor. Cosmos, tüketicilerin artan iştahıyla NFT’lerin ana akım haline geldiğini kabul etti. 

Platform ayrıca NFT’ler, merkezi olmayan sosyal medya, DeFi ve oyun konularında birkaç airdrop’a ev sahipliği yapmayı umuyor.

Read More

Yorum yapın