KOBİ’lere yönelik pratik yazılım platformu: Huawei AppCubeHuawei AppCube

Huawei’nin Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen Huawei AppCube platformu, LOW CODE olarak adlandırılan özelliği ile daha az kod yazarak daha fazla yazılım üretmeye olanak sağlıyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre AppCube, başta KOBİ’ler olmak üzere şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerinde verimlilik vadediyor. Huawei AppCube platformunun hazır şablonları ile derinlemesine bir uygulama ve yazılım geliştirme bilgisi gereksinimi olmaksızın, iş süreci yönetimi uygulamaları geliştirmek mümkün. AppCube ayrıca proje geliştirme sürecinde zaman tasarrufu sağlarken, hızlı bir şekilde etkinleştirilebilen altyapısı sayesinde, proje maliyetlerini düşürüyor.

Platform ayrıca, geliştirilen uygulamaları şirketlerin değişen ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, işletmelerin proje sürdürülebilirliğini de destekliyor. Şirketler, AppCube ile geliştirdikleri çözümlere mobil cihazlarından da ulaşarak, zamandan ve mekândan bağımsız olarak iş süreçlerini yönetebiliyor.

AppCube’un diğer özellikleri arasında, veri görselleştirme ve DMAX modülü ile büyük ekranlarda kolay veri okuma da yer alıyor. Bu da verilerin yorumlanmasını ve yöneticilerin hızlı bir şekilde karar almalarını kolaylaştırıyor. Şirketlerin kullandığı diğer kurumsal yazılımlarla da uyumlu şekilde çalışabilen AppCube, yapay zekâ ve nesnelerin interneti uygulamaları ile de entegre edilebiliyor.

AppCube ile partner ekosistemini büyütmeyi amaçlayan teknoloji devi Huawei, bu ekosistemi teknik eğitimlerle de destekliyor. Dikkat çekmeyi başaran AppCube hakkındaki tüm detaylara direkt olarak burada yer alan sayfada ulaşabilirsiniz.

Huawei AppCube yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More