Kim milyoner olmak ister’de Fenerbahçe’yle dalga geçtiler!


Türkiye’nin en çok sevilen yarışma programlarından biri Kim Milyoner Olmak İster’de şaşırtıcı bir soru ekranlara çıktı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışmada, yarışmacıya yöneltilen soru Fenerbahçe ile dalga geçiyordu.

Söz konusu soruda “Galatasaray’ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli “Biz de sizi 6-0 yendik” diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır?” ifadeleri kullanıldı.

Kim milyoner olmak ister’de Fenerbahçe’yle dalga geçtiler!

Galatasaray’ın Süper Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu gibi başarılarıyla övünen arkadaşına sürekli “Biz de sizi 6-0 yendik” diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi takımı tutmaktadır? İşte yarışmacının cevabı… #Milyoner pic.twitter.com/0h3O1j58Tt

— atv (@atvcomtr) January 9, 2022

Yarışmacıya yöneltilen soru kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Fenerbahçe hayranlarının bazıları tarafından tepkiyle karşılaşan soru bazıları tarafından ise mizaha alındı. Kim Milyoner Olmak İster çeşitli bilgi soruları sunarak para ödülü veren bir yarışma, dolayısıyla Fenerbahçe ile dalga geçecek nitelikte bir sorunun sorulması izleyenleri şaşırttı.

ATV kanalından yayınlanan yarışma yıllardır Türkiye’nin en gözde bilgi yarışmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Sunuculuğunu sırasıyla Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım ve en son Kenan İmirzalıoğlu gibi isimler yaptı. Şu anda hala Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışma Türkiye’de en popüler televizyon programları arasında.

Read More

Yorum yapın