Kia Temmuz ayında büyük sürpriz yaptı! Bu fiyata böyle bir sedan otomobil yok!

Kia Cerato 1.6L MPI, 128 PS maksimum güç ve 154.6 Nm tork üreten benzinli motora sahip. 6 ileri otomatik vites bulunan sedan araç maksimum 195 km/sa sürat yapabilirken, 0’dan 100 (km/sa)’e 11.6 saniyede ivmelenebiliyor.


Kia Temmuz ayında büyük sürpriz yaptı! Bu fiyata böyle bir sedan otomobil yok! - Page 1

MacPherspn ön süspansiyon bulunan Cerato şehir içinde 9.8, şehir dışında ise 5.9 litre yakıt tüketiyor. Boş ağırlığı 1220 kg olan Cerato’nun bagaj kapasitesi 502 litre olarak tasarlanmış.

Kia Temmuz ayında büyük sürpriz yaptı! Bu fiyata böyle bir sedan otomobil yok! - Page 2

Kia Cerato sadece Elegance donanım paketi ile satışa sunulmakta. Araçta güvenlik ve emniyet açısından hız sabitleyici, sürücü ve ön yolcu hava yastığı, yan ve perde hava yastıkları, arka yolcu eşya uyarısı, çocuk güvenlik kilidi, yokuş kalkış destek sistemi gibi donanım unsurları yer alıyor.

Kia Temmuz ayında büyük sürpriz yaptı! Bu fiyata böyle bir sedan otomobil yok! - Page 3

Elegance donanım paketi iç tasarım ve konfora yönelik de birçok detay barındırıyor. 8” dokunmatik multimedya sistemi, geri dönüş kamerası, direksiyon kumandalı multimedya sistemi, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, 60/40 oranında katlanabilir koltuklar bunlardan bazıları.

Kia Temmuz ayında büyük sürpriz yaptı! Bu fiyata böyle bir sedan otomobil yok! - Page 4

Dış tasarımında ise 16” alüminyum alaşım jantlar, projeksiyon tipi halojen ön farlar, LED gündüz farları, otomatik yanan farlar, arka sis farları yan aynalar üzerinde sinyal lambaları, parlak siyah radyatör ızgara ve krom çerçeve donanım olarak yer alıyor.

Read More

Yorum yapın