Kia Picanto fiyat listesi: Sanki uçak alıyoruz

Kia Picanto fiyatları bile zirvede. Bile diyoruz çünkü araç A sınıfı bir hatchback modeli.


Sıfır otomobil piyasasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Bugünkü konuğumuz ise A sınıfı bir hatchback modeli olan Kia Picanto olacak. Aracın fiyatları oldukça yüksek duruyor. Hele ki otomobilin sınıfı göz önüne alınırsa fiyatının biraz daha uygun olmasını bekliyoruz. Fakat kazın ayağı maalesef ki hiç de öyle değil. Hemen tüm sıfır otomobil modellerinde gördüğümüz uçuk fiyatlar Kia Picanto için de kendini gösteriyor.

Kia Picanto fiyat listesi: Sanki uçak alıyoruz

Kia Picanto boyutu küçük ve deyim yerindeyse kutu gibi bir araba. Şehir içindeki rahat kullanımı ve en dar alanlara bile park edilebilen minimal yapısı sayesinde tercih edilen Picanto, genellikle hanımlar tarafından kullanılıyor.

Ancak artık onu satın almak da sandığınız kadar kolay değil. Model baz donanım seviyesinde 1.0 litrelik benzinli bir motor ile geliyor.

. 67 beygir güç üreten bu motora ise otomatik şanzıman eşlik ediyor. Otomobil bu özellikleri ile beraber hali hazırda 261.900 TL’den alıcı buluyor.

Eğer siz de küçük, kullanımı rahat bir otomobil satın almak istiyorsanız Kia Picanto tercih sıralamanızda üstlerde yer alacaktır. Ancak Picanto, rakibi i10’a kıyasla daha pahalı.

Read More

Yorum yapın