Karşınızda Redmi Note 11 Serisi! Bu fiyata alternatifleri yok!


Yeni bir kutu açılımı videosu ile karşınızdayız. Artık Instagram reels videolarından da bildiğiniz üzere ofise gelen her ürünün kutu açılımlarını büyük bir heyecanla yapıyorum ve çokça zevk alıyorum.

Sizin de bildiğiniz üzere ülkemizde fiyat performans odaklı akıllı telefonlar çok seviliyor ve tabii ki fiyat-performans denince de akla ilk gelen markalardan biri de Redmi oluyor.

Redmi genel olarak Türkiye’de de sevilen bir marka. Bu durumun temel nedeni ise fiyatlarının rakiplerine göre daha uygun olması. Redmi bu tutumunu devam ettirdiği sürece Türkiye’deki müşteri kitlesini de artırmaya devam edecektir.

Elbette şunu unutmamak gerekiyor. Redmi modelleri, özellikle Note serisi ile Türkiye’de çok sevildi. Muhtemelen önümüzdeki süreçte, uygun fiyat politikalarının da desteğiyle bu sevgi daha da artacaktır.

Note serisine ait modellerin uygun fiyatlı olduğu için bir hayli tercih edildiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde ofisimize gelen redmi Note serisine ait 3 modelin kutu açılışını gerçekleştirdik. İşte o modeller;

1- Redmi Note 11S 

2- Redmi Note 11 Pro 4G 

3- Redmi Note 11 Pro 5G 

Bu modelleri genel olarak incelediğimizde tasarım detaylarının hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat teknik özellik tarafında aralarında önemli farklar bulunuyor. Önümüzdeki günlerde bu 3 modele arasındaki temel farklar incelediğimiz videomuz kanalımızda yayınlanacaktır. Bizi takipte kalmayı unutmayın ve ilk hangi modeli inceleyelim siz seçin!

Read More

Yorum yapın