Kadınlar Ne İster’in yeni bölümüyle karşınızdayız! Bu sefer derdimiz büyük!


Teknolojioku olarak yepyeni bir program ile karşınızdayız. Bu programımızın konusu ise kadınların teknolojiden genel olarak beklentileri.

Hepimiz biliyoruz ki kadınları anlamak çok kolay değil. Fakat bizlerin de bazı beklentilerimizi karşılayabildiğimiz zaman oldukça mutlu oluyoruz. Eğer bizi iyi anlamak istiyorsanız, ne istediğimizi de iyi bilmeniz gerekiyor. 

Ardımızda 2 bölüm bıraktık şimdiyse ‘tabletler’ hakkında konuştuğumuz bölümün üçüncüsü geldi ve bu seferki konumuzsa ‘tablet alırken kadınların dikkat ettiği özellikler ve editörümüz Beyza’nın deneyimleri’ oldu. Bir kadın tablet  alırken neye dikkat eder sorusunu da bu şekilde  cevaplamış olduk. 

Kadınlar Ne İster’in yeni bölümüyle karşınızdayız! Bu sefer derdimiz büyük!

E biz kadınlar bunlara dikkat ediyoruz peki siz erkekler neye dikkat ediyorsunuz yorumlarda buluşalım mı? Sizi en iyi siz anlarsınız sonuçta. 

Fakat şunu da belirtmek gerekiyor. Kadınlar teknolojiye düşündüğünüzden çok daha yakın. Sadece teknolojiden beklentileri o kadar yüksek düzeyde değil. Örneğin pek çok erkek için genel olarak telefondaki yonga seti önemlidir. Belki de ilk sırada gelir. Fakat bizim için en önemli olan unsur kameradır.

Bu bölümde ise genel olarak tabletlerden neler beklediğimizi sizlere anlatmaya çalıştım. Eğer video hakkında kafanıza takılan herhangi bir soru varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz YouTube tarafında da yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz. 

Read More

Yorum yapın