K-Pop dinleyicileri delirdi! Stray Kids ile konuşma fırsatı!


Metaverse evrende bir çok şey artık mümkün. Gelecekte dilediğiniz insanlar dilediğiniz yerde konuşma fırsatına sahip olacaksınız. Olduğunuz yerde basitçe bir gözlük takarak istediğiniz yere seyahat edebilecek ve istediğiniz insanla vakit geçirebileceksiniz. Bu da beraberinde bir çok fırsat getirecek. Bu fırsatlardan birini şimdi popüler müzik dinleme uygulaması Spotify sunuyor. Spotify tarafından sunulan yeni hizmetle en popüler gruplardan olan Stray Kids ile etkileşime geçme fırsatınız olacak.

Metaverse evrenine giriş yapan Spotify bu kapsamda bilinirliğini duyurmak için bir ilke imza atıyor. Spotify Island isimli hizmet bir çok etkinliğie ev sahipliği yapacak. Bu etkinliklerden ilki de K-Pop yıldızlarını içerecek. Bu kapsamda K-Pop dinleyicileri en sevdikleri şarkıcılar ile etkileşime geçme fırsatına erişecek.

K-Pop dinleyicileri delirdi! Stray Kids ile konuşma fırsatı!

spotify metaverse

Spotify, özel oyun içi sanal ürünlerin sanatçılara hayranlarla bağlantı kurma şansı ve para kazanma yolu vereceğini de bildirdi. Spotify Adası’ndaki ana görevler sanatçılarla takılmak, görevleri tamamlamak ve “özel içeriğe” erişmek. Şirket, kullanıcıların yol boyunca bulması için sanal dünyayı Paskalya yumurtalarıyla doldurduğunu söylüyor. 

Spotify, ilk “temalı deneyiminin” birkaç hafta içinde piyasaya çıkacağını söyledi. K-Pop’a bir selam olan K-Park, kullanıcılara Stray Kids ve SUNMI sanatçılarıyla etkileşim kurma yeteneği verecek. Meta veri deposu bir kavram olarak yeni başladığı için, ilerde çok daha heyecanlı etkinlikler gerçekleştirilecek. SUNMI’nin ürünleri bugün satışa çıkacak ve Stray Kids ürünleri yakında çıkacak.

Read More

Yorum yapın