K-Draması “Reborn Rich” Netflix’te mi?

jTBC k-draması Reborn Rich , Güney Kore tarihindeki en yüksek reytingli kablolu televizyon dizisi olma yolunda ilerliyor. Ancak Netflix’te herhangi bir yerde bulmak neredeyse imkansız. Peki neden?


K-Draması “Reborn Rich” Netflix'te mi? - Page 1

Reborn Rich , senarist Kim Tae Hee tarafından yazılan ve Jeong Dae Yun tarafından yönetilen bir Güney Kore kablolu televizyon dizisi. Dizi, yazar San Gyung’un “Youngest Son of a Conglomerate” adlı web romanından uyarlanmıştır.

K-Draması “Reborn Rich” Netflix'te mi? - Page 2

Yoon Hyun Woo, kazançlı Sunyang Group iş imparatorluğunu yöneten Jin ailesinin sadık, çalışkan ve bir sekreteridir. Ancak bir gün, onu zimmete para geçirmekle suçlayan ailesi tarafından acımasızca ihanete uğrar. Kısa bir süre sonra ölür – ancak ailenin en genç erkek üyesi olan Jin Do Joo‘nun vücudunda uyandığında mucizevi bir şekilde “hayata geri döner”. Olanları anladıktan sonra intikam almaya karar verir. Sunyang Group’un soğukkanlı ve paragöz CEO’su Jin Yang Chul‘u devirmek için bir plan yapar. Yoon Hyun Wo, grubu düşmanca ele geçirmek ve onu öldüren insanları cezalandırmak için yeni “kimliğini” kullanmayı planlıyor. Ancak tüm bunlarda, “Sunyang Grubu Azrail” olarak bilinen yolsuzlukla mücadele müfettişi Seo Min Young adlı inatçı bir savcının rolü ne olacak?

K-Draması “Reborn Rich” Netflix'te mi? - Page 3

Reborn Rich’i Netflix’te izlenebilecek mi?

Reborn Rich’i izleyebileceğiniz tek ülke, bölümlerin haftalık olarak yayınlanmaya hazır hale getirildiği Güney Kore’dir. Bunun dışında şansınız kalmadı ve Güney Kore kütüphanesine erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

Reborn Rich’i Güney Kore dışında izlemek için Viu veya Viki’ye abone olmanız gerekir .

K-Draması “Reborn Rich” Netflix'te mi? - Page 4

Reborn Rich , Netflix ABD’ye gelecek mi?

Önemli miktarda zaman alıyor, ancak Reborn Rich‘in sonunda Netflix ABD’ye ulaşma şansı var.

Mükemmel bir örnek, ilk olarak 23 Kasım 2018’de Güney Kore’de yayınlanan ve 1 Şubat 2019’da sona eren SKY Castle’dır . Ancak, üç yıl sonra 1 Mart 2022‘de k-drama eklendi.

Read More

Yorum yapın