İşte uygun fiyatlı en iyi Xiaomi telefonlar!

Yükselen döviz kuru ile birlikte her ürünün uygun fiyatlısını aramaya başladık. Peki uygun fiyatlı en iyi Xiaomi telefonlar hangileri? O modelleri sizler için bir araya getirdik!


Günümüzün alt ya da orta segmentte yer alan telefon modellerindeki birçok özellik, bir zamanlar amiral gemisi olarak adlandırılan akıllı telefonlardaki özelliklerden bile üstün. Zira teknoloji devi olarak adlandırdığımız telefon üreticileri, amiral gemisi telefonlarındaki birçok özelliği zamanla orta ve alt segment telefon modellerine kaydırıyor. Bu da telefon üreticilerinin, bütçe dostu akıllı telefon modellerinin doğmasına ve üst segment telefon modellerinin performans ve donanım olarak bir adım daha öteye tırmanmasına neden oluyor.

Daha da açıklayıcı konuşmak gerekirse, bir zamanlar ‘ne muhteşem’ dediğimiz telefonlara yıllar sonra ‘takoz’ dediğimizi düşünürsek ve birkaç yıl öncesinin amiral gemisi telefon modellerini günümüzün amiral gemisi telefon modelleri ile kıyaslarsak sanırım konu daha anlaşılır olacaktır.

Uzun zamandır akıllı telefon sektörünün kralı olan Samsung ve Apple, son yıllarda yürüttüğü çalışmalar ile tüm dünyada ilgi çekmeyi başaran Çinli teknoloji devi Xiaomi, ABD ambargolarına meydan okuyan Huawei gibi akıllı telefon üreticilerinin üstün özellikli telefon modelleri adeta birbirleri ile yarışır nitelikte. Ancak biz bu içeriğimizde uygun fiyatına rağmen üstün özelliklere sahip olan Xiaomi telefon modellerini inceleyeceğiz.

İşte uygun fiyatlı en iyi Xiaomi telefonlar!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Fiyat: 3.199,00 TL

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç
 
Dahili Depolama:
64 GB
 
Bellek (RAM):
6 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5020 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Xiaomi Redmi Note 8

Fiyat: 2.850,00 TL

Read More

Yorum yapın