İşte uygun fiyatlı en iyi Oppo telefonlar!

Fiyat/performans konusunda en iddialı markalardan biri de Oppo. Biz de bu anlamda uygun fiyatlı en iyi Oppo telefon modellerini sizler için bir araya getirdik.


Akıllı telefon kullanımı, dünya genelinde her geçen gün daha da artıyor. Elbette teknolojinin hızlı ilerleyişi bu artışın en büyük etkeni. Zira günümüzde birçok şeyi telefonlarımız üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Basit bir örnek verecek olursak, birçoğumuzun eskiden çekmecesinde bulundurduğu hesap makinaları artık yok, ajanda takvim kullananlarımızın sayısı azaldı, kamera ya da fotoğraf makinası kullanımı azıldı, kollarından saat taşıyan insan sayısı azaldı,  elbette akıllı saatler ile saat kullanımı yine artacak gibi görünüyor. 

Bu basit örneklerin yanı sıra, fatura ödemelerimizi, para transferlerimizi, yatırımlarımızı, banka işlemlerimizi, internet alışverişlerimizi günümüzde akıllı telefonlarımız ile kolayca yapabiliyoruz. Film, dizi, belgesel vb videoları akıllı telefonlarımızdan izleyebiliyoruz. Verimlilik sağlayacak birçok önemli uygulamayı telefonlarımıza indirip faydalanabiliyoruz.

Ancak son zamanlarda döviz kurunun artması ile akıllı telefon fiyatlarında da artış görüldüğü bir gerçek. Fiyat/performans konusunda ise en iddialı markalardan biri de Oppo. Biz de bu anlamda uygun fiyatlı en iyi Oppo telefon modellerini sizler için bir araya getirdik.

İşte uygun fiyatlı en iyi Oppo telefon modelleri!

Oppo Reno 3

Fiyat: 4.000,00 TL

Oppo Reno 3

Ekran Boyutu:
6.4 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
8 GB
 
Batarya Kapasitesi:
4025 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Oppo Reno 4 Lite

Fiyat: 3.914,00 TL

Read More

Yorum yapın