İşte Türkiye’nin en ucuz ikinci el SUV araçları! Bu fiyatlara kaçmaz!

Türkiye’de en uygun fiyatlar ile satışa sunulan, en iyi ikinci el SUV araçları sizler için bir araya getirdik! Listemize göz atmadan SUV araç almayın, pişman olmayın!


En ucuz SUV’lar her zaman en düşük fiyatlı olanlar değildir. Tam 5 yıllık bir sahip olma döngüsü boyunca amortisman, bakım ve yakıt maliyetleri gibi şeyleri düşündüğünüzde, bazen daha pahalı bir SUV uzun vadede daha uygun maliyetli olabilir.

Otomobil üreticileri, serilerini SUV’lerle doldurmak için acele ediyor ve sonuç olarak alt kompakt SUV sınıfı önemli ölçüde büyüdü. Kompakt SUV’lerin çoğu, otomobillerinizden çok daha fazla yolcu alanına sahip olmasa da, birçoğu daha da az kargo alanına sahip olsa da, daha yüksek oturma pozisyonuna, daha sağlam görünüme ve kullanılabilir dört tekerlekten çekişe sahiptir. En önemlisi ise diğer SUV modellere göre nispeten daha uygun bir fiyata sahip olmaları.

Konuyu çok uzatıp dağıtmadan, dilerseniz şimdi de Türkiye’de satışa sunulan en ucuz ikinci el SUV araçların hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

İşte Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyatlı SUV modeller!

SsangYong Seri Actyon Sports Model 2.0 SXDI 4×4

2008 Yakıt Dizel Vites Otomatik

Fiyat: 132.000 TL

Toyota Seri RAV4 Model 2.0

1996 Yakıt Benzin & LPG Vites Otomatik

Fiyat: 111.000 TL

Suzuki Seri Vitara Model 1.6 JLX

2000 Yakıt Benzin & LPG Vites Manuel

Fiyat: 140.000 TL

Read More

Yorum yapın