İşte 1500

2021 Aralık ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak, 1500 – 2000 TL arası fiyat etiketine sahip en iyi telefonları sizler için bir araya getirdik. İşte o telefonlar!


Döviz kurundaki artış özellikle de elektronik ürünlerin fiyatlarında artışa neden oldu. Fiyatlar yükseldikçe ise ihtiyacımız olan teknolojik ürünlere ulaşmak da bir o kadar zor hale geliyor. Hal böyle olunca, beklentilerimizi karşılayacak ürünü seçmek bir yana dursun, önceliğimiz bütçe dostu cihazlardan yana oluyor.

Fiyat artışından yakındığımız bu teknoloji ürünlerinden biri de akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkıyor. Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda, teknik özelliklerini ve performansını dikkate alarak 1500 – 2000 TL fiyat aralığında yer alan en iyi akıllı telefon modellerini sizler için listeledik.

Listemizde yer alan telefonları genelleyecek olursak, listemizde 5000 mAh batarya kapasiteli, 64 GB dahili depolama, 4 GB Bellek (RAM) gibi özelliklere sahip modellerin yer aldığını söyleyebiliriz.

Ayrıca listemizde yer alan bu modelleri listelerken, performans olarak en üstün olan modelden başlayarak sıraladığımızı, belirtmiş olduğumuz fiyatların ise en uygun fiyatlı internet satış fiyatı olduğunu, bu nedenle cihazı alacağınız yere göre farklılık gösterebileceğini belirtmemizde fayda olabilir. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, şimdi de bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

İşte 1500 – 2000 TL arası en iyi akıllı telefonlar!

General Mobile GM 9 Plus

Fiyat: 1.745,03 TL

General Mobile GM 9 Plus

Ekran Boyutu:
6.23 İnç
 
Dahili Depolama:
32 GB
 
Bellek (RAM):
3 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3450 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Infinix Hot 8

Fiyat: 1.804,20 TL

Read More

Yorum yapın