İskoçya’ya meteor düştü! Korkunç dakikalar yaşandı (video)


Doğa olayları fazlasıyla korkunç sonuçlar doğurabiliyor, ya da bu tarz sonuçlar yaşanmasa dahi korkutucu görüntüler ortaya çıkabiliyor. Bu kapsamda benzeri bir durum yaşandı. İskoçya ve Birleşik Krallık‘ta pek çok kişi, atmosfere çok hızlı bir giriş yapan ‘devasa’ bir cisimle karşılaştı.

Cismin meteor olduğu düşünüldü, tam olarak ne olduğunun belirlenmesi için çalışmalar hala devam ediyor diyebiliriz. Bu cismin düşüş anı da benzer şekilde korkutucu anlara sebep oldu. Görüntüler son olarak İskoçya ve İngiltere’nin kuzeyindeki bölgelerde görüldü.

İskoçya’ya meteor düştü! Korkunç dakikalar yaşandı (video)

İki ülkede yaşayan yüzlerce kişi, gece saatlerinde korkutucu bir manzarayla karşılaştı. Büyük bir meteorun Dünya’ya düştüğü anlara tanıklık ettiler. İşte o görüntüler:

We just witnessed something bright moving west through the sky which I guess must be something burning up in the earth’s atmosphere. Caught it on the security cameras #meteor pic.twitter.com/GhClBkzNLr

— Stevie Doyle (@stevie_doyle) September 14, 2022

Anyone else see a meteor burning up in the sky a few mins ago? Going south to north over the West coast of Scotland #meteor pic.twitter.com/7PEAM3AxoB

— Beanie (@Official_Beanie) September 14, 2022

Siz bu görüntüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Read More

Yorum yapın