Işık hızında şarj olan en ucuz telefonlar! Sizin için seçtik!


Selamlar herkese! Bu videomuzda sizler için 65W değerinde hızlı şarj özelliği olan telefonları inceledik. Malum hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen işimizin gücümüzün iletişimimizin tek bir yerde toplanmış olduğu telefonları yanımızdan ayırmıyoruz.

Ayırmıyoruz ama şarjının hemen bitmesi veya uzun saatler dolmasını beklemek de çok sinir bozucu olabiliyor hatta işlerimizin aksamasına iletişimsizliğe neden olduğundan dolayı hayatımızda bir takım eksiklikler de yaşayabiliyoruz.

Bunlara çare olarak sunabileceğimiz bir çözüm önerisiyle geldik bugün sizlerin karşısına. Hızlı şarj özelliğine sahip olan telefonlar.

Listemizde ise

1-Honor V40 5G
2-Honor 50
3-Huawei Nova 8 Serisi
4-Huawei Mate 40
5-Oppo Find X2 VE X3
6-Oppo Reno 7 VE 7 PRO
7- OnePlus 9
8-Lenovo Legion Duel 2
9- Honor Magic 3
10-OnePlus Nord 2 5G

Videomuzda da bahsettiğiniz gibi 65W değerindeki her şarj aleti telefon modellerinin farklılığı olduğu için şarj süreleri bir telefon modeline 30 başka bir telefon modelinde 36 dakika sürebiliyor.

Ancak yaklaşık olarak çoğu 30 dakikada şarj olabildiğinden biz tamamının şarj süresini genel bir değişle yarım saat olarak dikkate aldık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizin görüşlerinizi alalım.

Bu telefon modellerini aramızda kullanan var mı ve memnun musunuz yorumlarda buluşalım. Ve videomuzu beğendiyseniz bir like atmayı da unutmayın.

Read More

Yorum yapın