iPhone 14 Türkiye fiyatına alabileceğiniz 5 müthiş otomobil!

Apple merakla beklenen yeni nesil iPhone modellerini sonunda tanıttı. Peki bu iPhone modelleri yerine Türkiye’de hangi otomobilleri alabilirsiniz? İşte bu sorunun yanıtı.


iPhone 14 Türkiye fiyatına alabileceğiniz 5 müthiş otomobil! - Page 1

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple merakla beklenen iPhone 14 modellerini sonunda tanıttı. iPhone 14 modelleri genel olarak sızıntılarda olduğu gibi karşımıza çıktı. Elbette bu telefonlara dair en çok merak edilen detaylardan birisi de fiyattı.

iPhone 14 Türkiye fiyatına alabileceğiniz 5 müthiş otomobil! - Page 2

Apple telefonların global fiyatlarında bir artışa gitmedi. Fakat ülkemizde telefon fiyatlarına etki eden pek çok etken bulunmasından ötürü iPhone 14 serisi hayli ütopik fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

iPhone 14 Türkiye fiyatına alabileceğiniz 5 müthiş otomobil! - Page 3

Apple tarafından açıklanan fiyatlara göre iPhone 14’ün başlangıç fiyatı 30.999 TL. Yani basit bir şekilde 31 bin TL diyebiliriz. iPhone 14 Pro’nun başlangıç fiyatı ise 39.999 TL yani 40 bin TL. Tabi ki bir de 1TB’lık iPhone 14 Pro Max var. Onun fiyatı ise 57 bin 200 TL’ye kadar varıyor. Peki bir iPhone 14 yerine Türkiye’de satın alabileceğiniz otomobiller hangileri? Bunun için kısa bir liste hazırladık.

iPhone 14 Türkiye fiyatına alabileceğiniz 5 müthiş otomobil! - Page 4

Malum otomobil fiyatları son dönemde çok arttı. Her ne kadar yeni nesil iPhone fiyatları pahalı olsa da hala iyi bir araba almak için yeterli değil. Dürüst olmak gerekirse eskiden  yeni bir iPhone fiyatına daha iyi otomobiller alabiliyorduk. Şimdi ise alabileceğimiz en iyi otomobil bir Broadway.

Read More

Yorum yapın