İndirime giren, uygun fiyatlı Samsung telefonlar!

indirime giren, uygun fiyatlı Samsung telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Gelin bu modellerin fiyatlarını ve özelliklerini hep birlikte inceleyelim.


Samsung en çok, amiral gemisi Galaxy S cihazlarıyla tanınır, ancak şirket hemen hemen her fiyat noktasında telefonlar modeli sunuyor. Bütçe dostu Samsung telefon modeli arayanlar için, fiyat/performans anlamında en iyi Samsung telefonlarından birçoğuna göz attıktan sonra, sizler için bir liste hazırladık. Endişelenmeyin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gerçekten iyi ve uygun fiyatlı Samsung telefon modeli mevcut.

Kısacası harika bir Samsung akıllı telefon almak için tüm mal varlığınızı ortaya koymanıza ya da banka soymanıza gerek yok!  Dilerseniz şimdi sözü hiç uzatmadan bu telefon modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım. Ayrıca eğer yakın zamanda bir Samsung marka telefon almayı düşünüyorsanız, kesinlikle listemizde yer alan telefon modellerine göz atmadan telefon almayın.

Not: Listemizi oluştururken, fiyat anlamında internet satış fiyatlarını dikkate aldığımızı ve mağaza fiyatlarının farklılık gösterebileceğini şimdiden belirtelim.

İşte indirime giren, uygun fiyatlı Samsung telefonlar!

Samsung Galaxy M22

Ekran Boyutu:
6.4 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy M22

Fiyat: 2.749,75 TL (3.300 TL’den düştü)

Read More

Yorum yapın