İndirime giren, uygun fiyatlı en iyi robot süpürgeler!

Bu içeriğimizde indirime giren, uygun fiyatlı robot süpürge modellerinin en iyilerini sizler için listeledik. Hangileri olduklarına gelin hep birlikte göz atalım. İnternet satış fiyatları üzerinden en uygun fiyatlı olan robot süpürge modellerini sizler için seçtik.


Robot süpürgeler temizlik işlerinde bize zaman kazandıran ve özellikle halı ve parke gibi zeminlerin düzenli olarak temiz kalmasını sağlayan harika cihazlardır. Sağolsunlar, en nefret ettiğimiz işlerden birini alıp bizim için hallediyorlar.

Bununla birlikte, bazı robotlar diğerlerinden daha akıllıdır. Haritalama özelliği, lazer sensörler, nerelerii silip, nereleri süpüreceğini kendisi tespit edenler, düşmeye karşı kendini koruyanlar, engelleri aşanlar vs vs…

Elbette robot süpürgelerin avantajları ve dezavantajları olduğu doğru. Tabiki her robot süpürgenin farklı özelliklere sahip olması nedeni ile tüm robot süpürgelerden aynı performansı bekleyemeyiz. Ancak bu içeriğimizde bunlardan bahsetmeyeceğiz, zira daha önce bu konuları zaten ele almıştık.

Bu içeriğimizde sizlere özelliklerine nazaran uygun fiyatları ile dikkat çeken ve indirimde olan robot süpürgeleri sizlerle paylaştık. Gelin listemizde yer alan bu robot süpürgelere hep birlikte göz atalım.

Not: Listemize göz atmadan önce, robot süpürge modellerini internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını baz aldığımızı özellikle belirtelim. Mağaza fiyatları değişiklik gösterebilir.

İşte indirime giren, uygun fiyatlı en iyi robot süpürgeler!

Xiaomi Mijia 1C Robot Vacuum Mop

Fiyat: 3.958,57 TL (5450 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2500 Pa
 
Emiş Gücü Kontrolü:
Mobil Uygulama İle
 
Çalışma Süresi:
120 dk
 
Şarj Süresi:
4 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
20 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Haritalama :
Var
 
Akıllı Navigasyon:
Var

Anker Eufy RoboVac G10

Fiyat: 3.592,72 TL (3900 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2000 Pa
 
Emiş Gücü Kontrolü:
Otomatik
 
Çalışma Süresi:
100 dk
 
Şarj Süresi:
6 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
16 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Akıllı Navigasyon:
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Read More

Yorum yapın