İndirime giren, uygun fiyatlı en iyi robot süpürgeler! Bu fiyatlara kaçmaz!

indirime giren, uygun fiyatlı robot süpürge modellerinin en iyilerini sizler için listeledik. Hangileri olduklarına gelin hep birlikte göz atalım. İnternet satış fiyatları üzerinden en uygun fiyatlı olan robot süpürge modellerini sizler için seçtik.


Hiç şüphe yok ki süpürme işi, birçok kişinin pek de sevmediği ve genellikle elinizden geldiğince ertelemeye çalıştığınız bir ev işidir. Sadece sıkıcı değil, aynı zamanda çok fazla zaman ve enerji tüketiyor. Bu nedenle çoğu ev sahibi için robot elektrikli süpürgeler gerçek bir hayat kurtarıcıdır. Bu cihazlar zemininizi çok az çaba sarf ederek veya hiç çaba harcamadan temizlemenizi sağlar. Ancak fiyat olarak oldukça ucuz oldukları pek söylenemez.

Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda, özelliklerine kıyasla alınabilecek en uygun fiyatlı ve şu an indirimde olan robot süpürge modellerini sizler için bir araya getirdik. Ancak listemize göz atmadan önce, robot süpürge modellerini internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını baz aldığımızı özellikle belirtelim, zira mağaza fiyatları değişiklik gösterebilir.

İşte indirime giren, uygun fiyatlı en iyi robot süpürgeler!

Honor Choice R1

Fiyat: 2.919,00 TL (3000 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2600 Pa
 
Emiş Gücü Kontrolü:
Mobil Uygulama İle
 
Çalışma Süresi:
90 dk
 
Şarj Süresi:
4 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
20 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Haritalama :
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Haem Energy Elysia

Fiyat: 2.345,00 TL (2769 TL’den düşmüş)

Emiş Gücü:
2500 Pa
 
Çalışma Süresi:
120 dk
 
Şarj Süresi:
6 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
15 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Haritalama :
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var
 
Otomatik Şarj:
Var

Read More

Yorum yapın