İndirime giren, uygun fiyatlı Elektrikli Scooter modelleri!

Bu içeriğimizde İndirime giren ve rakiplerine kıyasla uygun fiyatlı Elektrikli Scooter modellerini sizler için bir araya getirdik!


Uygun fiyatlı birçok elektrikli scooter ile, kısa mesafeler için esinti yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz scooter’ın gücü biraz düşükse, performansını yardımcı bir akü ile artırabilmeniz de mümkün. Ancak biz bu içeriğimizde sizlerle ekstra aküye gerek duymayacağınız ve kısa mesafelerden ziyade geneli yaklaşık 10-20 km menzil sunan uygun fiyatlı Elektrikli Scooter modellerinden bahsedeceğiz. Burada listelenenlerden daha uygun fiyatlı bir elektrikli scooter bulmanız pek mümkün olmayabilir.

Trafikten sıyrılıp, hızlı yolculuklar yapabilmek istiyorsanız, listemizde yer alan uygun fiyatlı e-scooter modellerine göz atmanızda fayda olabilir. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan listemizde yer alan Elektrikli Scooter modellerine hep birlikte göz atalım.

Not: Listemizi oluştururken yaklaşık 100 model üzerinden, özelliklerine nazaran en uygun fiyat seçeneği sunan modeller arasından seçim yaptığımızı ayrıca belirtelim.

İşte İndirime giren, uygun fiyatlı Elektrikli Scooter modelleri!

Kawasaki FS 5.5B

Fiyat: 2.955,10 TL

Kawasaki FS 5.5B

Motor Gücü (En Fazla):
250 W
 
Menzil (En Fazla):
25 km
 
Hız (En Fazla):
18 km/s
 
Şarj Süresi:
3 saat
 
Katlanabilme:
Var
 
Tırmanma Açısı:
15 °
 
Lastik Ebatı:
5.5 inç
 
Taşıma Kapasitesi:
75 kg

Read More

Yorum yapın