İndirime giren kurutma makineleri! Bu fiyatlara son şansınız olabilir!

Bu içeriğimizde indirime giren, uygun fiyatlı çamaşır kurutma makinelerini sizler için bir araya getirdik! Bütçenize önem veriyorsanız listemize göz atmanızda fayda olabilir!


Her evde olmasa da, birçok evde temel ihtiyaç olarak görülen çamaşır kurutma makineleri ile insanlar, ıslak çamaşırlarını rahatlıkla kurutabiliyorlar. Hatta öyle ki; çamaşırları kuruturken, belirli ayarlamalar sayesinde çoğu zaman ütülemeye bile gerek bırakmıyorlar. Kurutma makineleri bu özellikleri ile sağladıkları kolaylık sayesinde, günümüzde evlerdeki önemli beyaz eşyalar dan biri olarak karşımıza çıkıyorlar.

Kıyafetler ve havlularda tozlanma, hayvan tüyü vb sorunları da bertaraf etmeyi sağlayan çamaşır kurutma makineleri, özellikle de son yıllarda birçok vatandaş tarafından tercih ediliyor. Özellikle de çalışan ve yoğun iş temposu bulunan aileler için zaman tasarrufu sağlaması ile daha çok tercih ediliyor.

Biz de Teknolojioku olarak bu içeriğimizde, halihazırda satışa sunulan ve indirime giren uygun fiyatlı çamaşır kurutma makinelerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz bu modellerin hangileri olduklarına gelin hep birlikte göz atalım.

Not: içeriğimize göz atmadan önce listemizde yer verdiğimiz kurutma makinesi modellerinin fiyatlarını internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve en uygun satış fiyatını baz aldığımızı ayrıca belirtelim.

Regal KM 7101

Fiyat: 3.477,06 TL (3900 TL’den düştü)

Enerji Sınıfı:
B
 
Kurutma Kapasitesi:
7 kg
 
Kurutma Sesi:
65 dB
 
Çocuk Kilidi:
Var

Read More

Yorum yapın