İndirime giren akıllı bileklikler! Bu modeller tam bir fiyat/performans ürünü!

2022 yılında alabileceğiniz, indirime giren ve nispeten uygun fiyatlı olan akıllı bileklik modellerini sizler için listeledik. Bütçenizi düşünüyorsanız listemizde yer alan akıllı bileklik modellerine göz atmanızda fayda olabilir!


Günümüzde kullanımı yaygınlaşmaya başlayan akıllı bileklikler, günlük hayatta birçok işimizi kolaylaştırarak bize zaman kazandırırken, sağlık açısından da bazı biyolojik bilgilerimizi öğrenmemize yardımcı oluyor. Örneğin; nabız ölçme, adım sayma, kalori hesaplama, uyku takibi, titreşimli alarm, hatırlatıcı Bluetooth, telefon bildirimlerini iletme akıllı bilekliklerin sahip oldukları özelliklerden sadece bazıları.

İyi bir akıllı bileklik almak için 1000 TL’nin üzerinde para harcamanıza gerek yok. Forma girmenize ve egzersiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek uygun fiyatlı birçok akıllı bileklik modeli mevcut. Adeta fiyat/performans niteliğindeki akıllı bileklikler arasından en iyilerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz sözü hiç uzatmadan bu modellerin hangileri olduklarını, fiyatlarını ve özelliklerini hep birlikte inceleyelim!

İşte indirime giren, fiyat/performans niteliğindeki en iyi akıllı bileklikler!

Angel Eye H8

Fiyat: 685,00 TL

Ekran Boyutu:
0.96 inç
 
Ekran Çözünürlüğü:
80 x 160 piksel
 
Batarya Kapasitesi:
120 mAh
 
Wi-Fi:
Yok
 
Mikrofon:
Yok
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Var
 
Konum Bilgisi:
Yok
 
Suya Dayanıklılık:
Var

Huawei Band 6

Fiyat: 543,90 TL

Ekran Boyutu:
1.47 inç
 
Ekran Çözünürlüğü:
194 x 368 piksel
 
Batarya Kapasitesi:
180 mAh
 
Wi-Fi:
Yok
 
Mikrofon:
Yok
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Var
 
Konum Bilgisi:
Yok
 
Suya Dayanıklılık:
Var

Read More

Yorum yapın