İkonik tasarımı kaliteli ses performansıyla buluşturuyor; Marshall Emberton incelemesiMarshall Emberton

Kompakt gövdede kaliteli ve yüksek ses performansı sunan Marshall Emberton tasarımıyla da fark yaratan bir hoparlör. 20 saate varan kullanım imkanı sunan Marshall’ın taşınabilir hoparlörüyle ilgili detayları mercek altına aldık

Gitar amfileriyle müzik dünyasında önemli bir yere sahip olan Marshall, markanın ruhunu taşıdığı kablosuz hoparlörlerle hem ses tutkunlarını hem de tasarıma önem veren kişileri hedef alıyor.

Marshall’ın kablosuz hoparlör ailesinde Woburn II, Action II, Stanmore, Stockwell II ve Emberton II gibi ürünler yer alıyor. Farklı yerlerde kullanılmak üzere tasarlanan bu hoparlörler, yüksek malzeme kalitesini güçlü ses performansıyla buluşturuyor. Bizim bir süredir kullandığımız Marshall Emberton ailenin en ufak boyuttaki hoparlörü olarak öne çıkıyor. Kompakt bir boyuta sahip olsa da güçlü bir ses performansı sunan Marshall Emberton tasarımıyla piyasadaki en şık tasarıma sahip kompakt hoparlör arasına katılıyor. Bir süredir kullandığımız Marshall Emberton kablosuz hoparlörle ilgili deneyimimizi aktaralım.

Read More