iF Design’dan Samsung’a 71 adet ödül; işte ödül kazanan cihazlar

Samsung, iF Tasarım Ödülleri 2022’de önemli bir başarıya imza attı. Samsung, iF Tasarım Ödülleri‘nde üçü Altın Ödül olmak üzere; 9 farklı kategoride toplam 71 ödülün sahibi oldu.

Şirket kazandığı bu ödüllerle, bu yılki organizasyonda en fazla ödül alan marka unvanına sahip oldu. Samsung bu yılki ödül töreninde The Freestyle, katlanabilir ekranı Galaxy Z Flip 3, kablosuz elektrikli süpürge Bespoke Slim ile altın ödüle layık görüldü.

Şirketin katlanabilir ekranlı telefonu pantolon, gömlek veya mont cebine kolayca sığabiliyor. Telefon katlandığında 4,2 inç boyutundayken ekran açıldığında ise boyutu 6,7 inçe çıkıyor. Bir önceki modelin ön tarafında daha ufak bir bildirim ekranı yer alırken yeni modelde bildirim ekranının boyutu da büyümüş durumda. 1,9 inç boyutunda Super AMOLED ekranın yer aldığı telefon daha büyük bildirim ekranı sayesinde kullanıcıların içerikleri daha rahat görüntülemesini sağlıyor.

The Freestyle akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma özelliklerini de kullanıcılara sunuyor. Herhangi bir alanı hızlı bir şekilde ekrana dönüştürebilen cihaz 180 dereceye kadar dönüş sağlıyor. Bu sayede masa, yer, duvar ve tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi vadediyor. Projektörün fiyatı ise 16.999 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, 8K televizyonu ve kablosuz kulaklığıyla da ödül kazandı

The Bespoke serisi slim elektrikli süpürge sade tasarımıyla iF Tasarım Ödülleri 2022’de Altın Ödül kazanan bir diğer Samsung ürünü oldu. Samsung’un aldığı üç altın ödülün yanı sıra yeni Neo QLED 8K, Bespoke Gardırop kapılı buzdolabı ve Galaxy Buds 2 de ‘ürün’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Read More