İddialı grafikleri ile iOS ve Android için Rainbow Six Mobile geliyorRainbow Six Mobile

Çok sevilen Rainbow Six Siege mobilde de yer alacak. Ubisoft iOS ve Android için Rainbow Six Mobile duyurusunu resmen yaptı.

Rainbow Six Siege FPS oyunu uzun zamandır çok büyük bir kitle tarafından sevilerek oynanıyor. Türkiye’de de çok sağlam bir fan kitlesine sahip olan oyun, mobil dünyaya Rainbow Six Mobile adı altında taşınıyor. Yukarıdaki ilk tanıtım videosunda görebileceğiniz üzere mobil dünya için fazlasıyla iyi grafiklere sahip olan oyun, henüz gösterilmiyor olmasına rağmen açıklamalara göre dokunmatik ekranlar ile çok uyumlu bir kontrol ve arayüz yapısı getiriyor. Hem iOS hem de Android için çıkışını yapacak oyun, ilk olarak sorunlarından arındırılmak adına kapalı beta üzerinden test edilecek. Daha sonra ise açık beta ya da bu atlanarak direkt olarak çıkışa geçilecek.

Henüz tam olarak hangi tarihte çıkacağı bilinmeyen ancak çıkması için aşırı uzun süre beklenmeyeceği düşünülen dikkat çekici yapım Rainbow Six Mobile, sevindirici şekilde Rainbow Six Siege’i geliştiren ekibin yakınına kurulan özel bir takımın elinden çıkıyor. Bu açıdan mobil sürümün ana oyuna olabildiğince yakın bir deneyim getirdiği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FPS tutkunlarını heyecanlandıran mobil oyun hakkındaki tüm detaylara ulaşmak ve erken erişime katılmak adına direkt olarak burayı takip edebilirsiniz. Henüz net değil ancak oyunun tamamen ücretsiz olması bekleniyor. Ubisoft yüksek ihtimalle geliri oyun için satın alma seçenekleri üzerinden elde edecek. Oyun içinde çok sayıda kozmetik satılacak.

Rainbow Six Mobile yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More