İddia: XRP o tarihte 2.55 dolara ulaşacak!


XRP, tüm kripto para piyasasını saran aynı düşüş trendinden geçmesine rağmen, bazı uzmanlar DeFi varlığının fiyatının yükselişe geçebileceğini ve yıl sonuna kadar önemli ölçüde artabileceğini tahmin ediyor.

İddia: XRP o tarihte 2.55 dolara ulaşacak!

36 fintech uzmanı, kripto platformu üzerinden XRP’yi analiz etti ve Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ile davasını kazanması veya karara bağlaması koşuluyla, tokenin Aralık 2022’ye kadar 2.55 $ değerinde olabileceğine dair beklentilerini dile getirdi.

Diğer yandan; Bununla birlikte, blok zinciri şirketi bu savaşı kaybederse, panel, XRP’nin Aralık 2022’ye kadar 0,68 dolardan fazla olmayacağına inanıyor.

XRP uzman tahminleri

Sussex Üniversitesi’nde Finans Profesörü Carol Alexander’a göre, XRP, Ripple kazanırsa 2,50 dolara, kaybederse 0,50 dolara ulaşabilir. Bu iddiasının yanı sıra şu sözleri de ekledi;

“Diğer kriptolara benzemiyor. SEC’e karşı kazanırsa, gerçekten *SWIFT’in yerini almaya başlayacak.”

Bu arada, uzun vadeli tahminlerini bildiren 14 panelistin çoğunluğu, bu dijital varlığın 2025 yılına kadar 3,61 dolar ve 2030 yılına kadar 4,98 dolar değerinde olacağına inanıyor, beş tanesi ise 2025 yılına kadar hala 1 doların altında işlem göreceğini düşünüyor.

XRP fiyat tahmini. Kaynak: Finder

Finder’ın küresel kripto para birimi editörü Keegan Francis ise konu ile ilgili şu sözleri söyledi;

“Bence Ripple sonunda bir proje olarak başarısız olacak. Diğer projeler, XRP/Ripple’ın yaptığı her şeyi önemli bir faktörle daha iyi yaparak pazardaki rekabeti geride bırakacak ”

Aynı zamanda, panelin büyük bir kısmı (%45) şimdi tokeni “hodl” etme zamanının geldiğini söylerken, %32’si artık satmanın zamanının geldiğini düşünürken, sadece %23’ü XRP satın almanızı tavsiye ediyor.

  • Yatırımcıların XRP alması/satması/hodl yapması gerekip gerekmediğine dair görüşler. Kaynak: Finder

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın