İddia: XRP fiyatı 2 gün içinde %26 yükselecek!


Piyasa kapitalizasyonuna göre yedinci en büyük kripto para birimi olan XRP, Ripple’a karşı açılan davadan bir darbe almış olsa da, kripto topluluğu dijital varlıkta yükselişe geçiyor ve Mayıs ayı sonuna kadar fiyatını artıracağını tahmin ediyor.

İddia: XRP fiyatı 2 gün içinde %26 yükselecek!

Durum böyleyken, CoinMarketCap kripto topluluğu, XRP tokeninin 2,028 oyla 31 Mayıs 2022’de ortalama 0,8188 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Özellikle, tahmini fiyat, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut değerinden 0.1705 $ veya %26.29 artışa işaret ediyor.

Mayıs ayı için XRP ortalama fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Haziran ayı sonu için 1.070 topluluk üyesinin oyları, Mayıs’ınkinden biraz daha düşük bir hedef belirledi ve XRP’nin 30 Haziran’da 0,1632 dolar veya yazı anındaki fiyatından %25,18 artışla 0,8115 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Önceki tahminlerin performansına dayanarak, kripto topluluğu tarihsel olarak XRP’nin ay sonu fiyatını %77,57 doğruluk oranıyla tahmin etti.

XRP tahmin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyat analizi

CoinMarketCap verilerine göre şu anda XRP, gün içinde %0,15 ve önceki yedi gün boyunca %14,41 düşüşle 0,6483 dolardan işlem görüyor.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yayınlandığı tarihte, tokenin toplam piyasa değeri 31.16 milyar dolardı.

Bu arada, XRP’den bağımsız, ancak XRP ekosisteminde önemli bir oyuncu olan yazılım şirketi Ripple , Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na ( SEC ) karşı hala çalkantılı bir yasal savaş yürütüyor.

Son zamanlarda, her iki taraf da Noel’den birkaç gün önce kapanış brifingleri almayı kabul etti ve davanın sonunu 2023’e kadar uzattı. Finbold’un bildirdiği gibi, blok zinciri şirketi daha önce Kasım 2022’nin ikinci yarısına kadar sonuçlanmasını bekliyordu.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın