İddia: Cardano Eylül ayına kadar 2.90 dolara yükselecek!


Uzun bir düşüş döneminden sonra, kripto para birimi endüstrisi nihayet nefesini topluyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, son 24 saatte hafif bir artışa tanık olan Cardano ( ADA ) dahil olmak üzere ana varlıkları da yenilenmiş bir güven sergiliyor.

İddia: Cardano Eylül ayına kadar 2.90 dolara yükselecek!

NeuralProphet’in açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, yükseliş eğilimine paralel olarak ADA’nın 1 Eylül 2022’ye kadar 2,90 ABD dolarına ulaşacağını tahmin ediyor.

ADA fiyat tahmini/gün. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Tahmin modeli, 31 Temmuz ile 31 Aralık 2022 arasındaki dönemi kapsar ve gelecekteki fiyatların doğru bir göstergesi olmasa da, algoritma tabanlı stabilcoin projesi TerraUSD’nin ( UST ) ani piyasa çöküşüne kadar olan tahminleri tarihsel olarak kanıtlanmıştır.

CoinMarketCap topluluğu 0,79 $ tahmin ediyor

Aynı dönem için tahminleri biraz daha düşük olsa da, CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun da Cardano tokeninde yükseliş eğiliminde olduğunu belirtmekte fayda var. Aslında, topluluk oyları 31 Ağustos’ta ADA’nın 0.079 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Ağustos sonu için Social Cardano fiyat tahminleri. Kaynak: CoinMarketCap

Daha yakın gelecek tahminleri söz konusu olduğunda, 31 Temmuz için topluluk ADA’nın 0,88 dolardan işlem görebileceğini tahmin ediyor. Öte yandan, aynı döneme ilişkin algoritma, fiyatın 1,63 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Mevcut durumda Cardano, önceki 24 saatte %0,65 artışla 0,4593 $’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri 15,59 milyar dolar ile fiyatı yedi gün öncesine göre hala %2,66 daha düşük.

Bu arada Cardano, daha düşük maliyetler, daha yüksek verim, gelişmiş performans ve daha iyi geliştirici deneyimi garanti eden Vasil hardfork’u için ana ağ geri sayımına başladı. Blok zincirinin geliştiricisi Input Output (IOHK), geçtiğimiz günlerde hardfork’u test ağında başarıyla başlattı.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Read More

Yorum yapın