HUAWEİ yine yaptı! Bir ilk gerçekleşti! Yeni ürünler çok sevilecek!


Çin merkezli teknoloji devi Huawei, dün gerçekleştirdiği lansmanla birlikte ülkemizde piyasaya sürülecek yeni ürünlerini duyurdu. Son dönemlerde popülerliğini daha fazla arttıran marka bu sefer de ürünleriyle çok konuşulacak gibi duruyor. Tasarım konusunda her zaman zarifliği ve şıklığı bir arada başarılı bir kombinasyon haline getirebilen markanın yeni ürünlerine gelin kısaca göz atalım.

huawei lansman

İlk durağımız markanın orta segmente hitap eden cihazlarından olan Nova serisi olacak. Yeni çıkan Nova serisinde Nova 10 ve 10 PRO modellerini görüyoruz. Tasarım konusunda muhteşem işler başardıklarını söylemeden geçemeyiz. Cihazların öne çıkan en önemli özelliği kamera performansı. 60 MP ön kamerası ve vlog modları ile profesyonel işler başarmak çok kolay. 120 Hz tazeleme hızı, 20 dakikada tam şarj gibi bir çok özellik bu ürünle beraber kullanıcılara sunuluyor.

nova

Markanın bir önceki modeli Mate40 çok beğenilmişti. Şimdi ise yeni satışa sunulacak olan Mate 50 Pro çok güçlü özelliklerle geliyor. Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi, 120 Hz tazeleme hızı, 12 GB RAM’ı ve göz alıcı kamerası ile tüm isteklerinizi tatmin edecek düzeyde. Tüm tanıtılan akıllı telefonlar yeni HarmanyOS 3.0 ile geliyor ve gizlilik konusunda üst düzey önlemler alınıyor.

tansiyon ölçen saatmate

Giyilebilir teknolojide Türkiye’de bir numara olan marka bir ilki de gerçekleştirdi. İlk defa tansiyon ölçebilen saat olan HUAWEİ WACHT D’yi tanıttı. Sağlık konusunda birçok kişinin imdadına koşacak olan bu saatin yanında bir de spor odaklı WATCH GT 3 SE tanıtıldı.

wacht gt 3 se

mate50

Son olarak Huawei’nin yine başarılara imza attığı en ince tableti olan MATEPAD PRO hakkında tüm detaylar duyuruldu. Tüm bu cihazların incelemesini yakında www.teknolojioku.com internet sitemiz ve TeknolojiOku Youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Biz incelemek ve size aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Peki siz bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Read More

Yorum yapın