Huawei Watch GT 3 Pro serisi Türkiye’de satışa çıktıHuawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat serisi için Türkiye satışı başladı. Saatler maalesef yüksek fiyatlara sahipler.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat serisinin dört farklı versiyonu da satışa sunuldu. Huawei’nin resmi satış sitesinden önce başka bir büyük satış kanalına eklenen modellerden, 46 mm titanyum kasaya ve metal kayışa sahip olan versiyon 7.498 TL fiyattan elde edilebilir hale geldi. Yine titanyum kasalı 46 mm modelin normal kayışa sahip versiyonu ise 5.499 TL seviyesinde satılıyor. 43 mm seramik kasalı ve deri kayışlı Watch GT 3 Pro akıllı saat için 6.499 TL fiyat listelendi. Aynı saatin metal kayışlı versiyonu içinse tam 8.499 TL verilmesi gerekiyor.

Saatler için Huawei Türkiye’de kısa süre önce gelen resmi paylaşım şöyle olmuştu: “Denizin derinliklerinden gelen, parlak deniz kabuklarında gizlenmiş gerçek güzellik ortaya çıkıyor. HUAWEI, 2 yeni akıllı saati ile, doğa ve teknolojiyi en uyumlu şekilde bir araya getiriyor! Şimdi derin bir nefes al ve bekle, gerçek güzellik yolda! ” Huawei Türkiye saatler için yayınladığı buradaki sayfada, ürünler için hazırladığı kampanyaları karşımıza getiriyor. Saatler için lansmana özel fırsatların 24 Mays-19 Haziran tarihleri arasında geçerli olduğu aktarılıyor. Bu açıdan saatler için Huawei Türkiye’nin kendi resmi satışı 24 Mayıs tarihinde başlayabilir.

Üst seviye akıllı saatler, güncel teknolojileriyle firmanın en gelişmiş giyilebilir çözümleri arasında konumunda. Yoğun kullanımda 8 gün, normal kullanımda ise tam 14 gün pil ömrü sunan HarmonyOS işletim sistemli akıllı saatler, Android yanında iPhone uyumuna da sahipler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelişmiş sağlık özellikleri ve 30 metreye kadar su dayanıklığı ile fark yaratan Huawei Watch GT 3 Pro modelleri, tasarımlarıyla hem kadınları hem de erkeklerin dikkatini çekecek gibi görünüyor. Saatler için yukarıda gördüklerinizden başka gövde renkleri şimdilik sunulmuyor.

Bu arada Huawei ileride geçtiğimiz ay tanıttığı Band 7 akıllı bileklik ve Mate X 2 isimli katlanabilir akıllı telefon modelini de Türkiye pazarına getirebilir. Ancak bu cihazlar için halen yapılmış bir resmî açıklama yok.

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More