Huawei Watch GT 3 Pro küresel pazarlara geldi!


Huawei Watch GT 3 Pro bugün Avrupa pazarlarında piyasaya sürüldü. Geçen ay cihazın Çin’de çıkışı yapmıştı. Global varyant da aynı özelliklerle geliyor. Akıllı saatin yanı sıra marka, Huawei Mate Xs 2 katlanabilir akıllı telefonunu da duyurdu. Huawei Watch GT 3 Pro, 2020’de çıkış yapan Watch GT 2 Pro’nun halefi olarak geliyor.

Huawei Watch GT 3 Pro özellikleri

huawei

Huawei Watch GT 3 Pro, 43 ve 46 mm dairesel kadran boyutlarında geliyor. İlki 1.32 inç ekrana sahipken, ikincisi 1.43 inç ekrana sahip. Her iki model de AMOLED panel, seramik gövde ve safir cam ile geliyor. Akıllı saatte geleneksel bir kurma kolu ve cihazın sağ tarafında fiziksel bir düğme bulunuyor. 5 metreye kadar suya dayanıklı.

Huawei Watch GT 3 Pro, bir kalp atış hızı monitörü, SpO2 sensörü, vücut ısısı, uyku izleyicisi, stres monitörü ve daha fazlasıyla donatılmış. Akıllı saat ayrıca kullanıcının kalp ritmini ve elektriksel aktivitesini kontrol etmek için EKG ile birlikte geliyor. Giyilebilir cihaz, 18 profesyonel aktivite dahil olmak üzere 100 spor modu sunuyor. Ayrıca çift bantlı GPS ile donatılmış.

Huawei Watch GT 3 Pro, HarmonyOS ile çalışıyor. Bluetooth araması, bildirim ekranı ve birden fazla uygulama desteği gibi özelliklerle birlikte geliyor. Cihaz ayrıca bir e-cüzdan ve yerleşik bir NFC ile birlikte geliyor. Akıllı saatin 46mm modelinin 14 gün kullanım sunduğu iddia edilirken 43mm modelinin tam şarjla 7 gün dayanacağı söyleniyor. Ayrıca kablosuz şarj özelliğini de destekliyor.

Huawei Watch GT 3 Pro fiyatlandırması

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm modelinde Siyah Floroelastomer kayış, Gri Deri Kayış ve Titanyum Kayış mevcut. Bunlar sırasıyla 369 €, 389 € ve 499 € olarak fiyatlandırılıyor. 43 mm’lik model Beyaz Deri ve Beyaz Seramik kayışta 499 € ve 699 € fiyatla sunuluyor.

Read More

Yorum yapın