Huawei Watch GT 3 Pro için tasarım ve ilk bilgiler sızdırıldı

Huawei Watch GT 3 Pro

Akıllı saat pazarının en iddialı isimlerinden birisi olan Huawei, yakında karşımıza Huawei Watch GT 3 Pro modelini çıkaracak.

Huawei imzalı akıllı saat modelleri genel olarak beğeniliyor. Birçok rakiplerinden farklı olarak çok uzun pil ömürleri sunan modeller, her yıl yenilenerek daha iyi hale geliyor. Bu sefer ise yukarıda da dediğimiz gibi Huawei Watch GT 3 Pro yolda bulunuyor. Model için yapılan birden fazla sızıntı, farklı versiyonları karşımıza çıkardı. Örneğin yukarıda seramik beyazı olarak geçen bir sürüm bulunuyor. Bu sürümde metal kayış yer alırken, kaynaklara göre beyaz rengin deri kayışlı versiyonu da bulunuyor. Bu model özellikle kadınların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor. Buna ek olarak sayfanın altında “titanyum” versiyon karşımıza çıkıyor. Titanyum versiyon ise genel çizgisiyle erkeklerin dikkatini çekeceğe benziyor. Ancak elbette iki sürüm istisnasız olarak herkese hitap ediyor.

Direkt olarak HarmonyOS işletim sistemi üzerine kurulacak ve en az 2 haftalık pil ömrünü beraberinde getirecek yuvarlak gövdeli Watch GT 3 Pro, henüz teknik olarak çok fazla detay kazanmış değil. Ancak modelin sağlık konusunda çok gelişmiş olması, hatta bir ihtimalle kan şekeri ölçümü getirmesi bekleniyor. Ay bitmeden tanıtılması beklenen akıllı saatin nabız, EKG, uyku takibi ve sıcaklık ölçümü gibi özellikleri ise yüzde 100’e yakın oranda garanti durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de de satılması hemen hemen kesin olan Watch GT 3 Pro modeli için firma daha fazla versiyon hazırlıyor olabilir. Yani daha farklı tarzlar da karşımıza çıkabilir. Model boyut ise tek tercih edilebilir. Bu kesin değil ancak saat sadece 46 mm gövde ile satışa sunulabilir.

Titanium version is like this Watch 3 Pro https://t.co/EwjSU3gyQ9 pic.twitter.com/TC3JQli4Xy

— Teme (特米)😷|🇫🇮🇨🇳 (@RODENT950) April 9, 2022

Huawei Watch GT 3 Pro bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More