Huawei Watch GT 3 bu özellik ile çok konuşulur!


Huawei kısa süre önce HarmonyOS 2.1.0.399 ürün yazılımı güncellemesini Huawei Watch GT 3 ve GT Runner için kullanıma sundu. Çinli teknoloji devi ABD’nin ambargolarına rağmen ayaklarının üzerinde güçlü duruyor. Şirket sunduğu son güncelleme ile bazı ilginç özellikler de sundu. Örneğin, kullanıcıların araba kapılarının kilidini açmasını ve hatta tüm arabayı uzaktan kontrol etmesini sağlayan yeni bir araba anahtarı işlevi eklendi. Gelin tüm detaylara bir göz atalım.

Huawei Watch GT 3 ve GT Runner, yakın zamanda araba anahtarı ve kapı anahtarı işlevlerini getiren HarmonyOS 2.1.0.399 güncellemesini aldı. Huawei’nin kendi AITO M5 arabası için araba anahtarı işlevi eklendi. Bu özellik, kullanıcıların Huawei saatini kullanarak arabalarını uzaktan kontrol etmelerini sağlayacak. Örneğin, kullanıcılar sadece bir dokunuşla araba kapılarının kilidini açabilecekler. BYD NFC araba anahtarı işlevi de eklendi.

Huawei Watch GT 3 bu özellik ile çok konuşulur!

Huawei Watch GT 3 bu özellik ile çok konuşulur! - Resim : 1

Değişiklik günlüğü, yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların Huawei Watch GT 3 ve GT Runner’ı da kapı anahtarı olarak kullanabileceklerinden bahsediyor. Bu, saatleriyle kapı kilidine basitçe dokunabilecekleri ve kilidin açılacağı anlamına geliyor. Ancak yalnızca Huawei Akıllı Kapı Kilidi ve Huawei Akıllı Kapı Kilidi Pro bu özellikle uyumlu olacak.

Yeni araba anahtarları ve akıllı kapı kilidi tuşları özelliklerinin yalnızca Çin’de mevcut olduğunu ve bunların “Spor Sağlığı” uygulamasındaki “Cüzdan”dan etkinleştirilmeleri gerektiğini hatırlatalım.

Read More

Yorum yapın