Huawei P50 Pro ve P50 Pocket artık küresel pazarlarda satışta


Huawei P50 serisinin küresel sunumu Ocak ayının sonlarında başladı. Üretici, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika, Avrupa ve Güney Amerika’da Huawei P50 Pro ve Huawei P50 Pocket cihazları için ön siparişler açtı.

Huawei P50 Pro ve P50 Pocket artık küresel pazarlarda satışta

huawei

Duyurudan iki hafta sonra, cihazlar nihayet Sevgililer Günü için tam zamanında satışa sunuldu. Her pazarın kendi anlaşmaları var, ancak hepsinde ücretsiz giyilebilir cihazlar, FreeBuds, garantiler ve abonelikler içeren paketler bulunuyor. Huawei P50 Pocket, şirketin ilk katlanabilir kapaklı modeli. Bildirimleri görmek için 1” diyagonal dış dairesel bir ekrana sahip.

P50 Pro, şirketin amiral gemisi akıllı telefonu. Huawei, küresel pazarda bir miktar zemin kaybederken, yine de etkileyici cihazlar üretiyor. P serisi Fotoğraf odaklı bir seri ve bu telefon çıtayı bir kez daha yükseltti. Kameralar en iyileri arasında yer alırken, P50 Pro ayrıca güzel bir ekrana, pil performansına ve genel görünüme sahip. Huawei P50 Pocket, 12/512 GB bellek ve 1.599 Euro’ya mal olan altın tasarım olmak üzere iki farklı modelde geliyor. Ayrıca, 1.299 Euro’ya mal olan bir Beyaz seçeneği de var, ancak yalnızca 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip.

Huawei Fransa cihazla birlikte FreeBuds Pro’yu bir hediye olarak veriyor ve ayrıca Adidas Runtastic için üç aylık bir abonelik olarak paketi de sunuyor. Almanya cihazla birlikte Scale 3 Pro, Sound Joy hoparlörler veya Watch GT 3 giyilebilir için indirimler sunuyor. Huawei P50 Pro, Altın veya Siyah renkte 8/256 GB ile geliyor ve fiyatı 1,199 Euro. 50W kablosuz hızlı şarjı destekliyor ve Huawei, uygun standlı şarj cihazını 130€’luk orijinal fiyat yerine sadece 50€’ya satacak.

Read More

Yorum yapın