Huawei P50 Pro ile çekilmiş etkileyici fotoğraflar [Özel haber]

Önümüzdeki günlerde incelemesini paylaşacağımız Huawei P50 Pro ile çektiğimiz fotoğrafları paylaşıyoruz. DxOMark tarafından dünyanın en iyi kameralı telefonlarından biri olduğu belirtilen Huawei P50 Pro gerçekten de çok iyi kamera performansına imza atıyor.

P40 Pro ve Mate 40 Pro‘nun üzerine koyarak daha gelişmiş kamera performansı sunan P50 Pro ile Galataport‘ta ve Sirkeci‘de fotoğraflar çektik. Daha önceki modellerde olduğu gibi P50 Pro’da da Leica imzalı kameralar yer alıyor. Optik görüntü sabitleme yapabilen 50 megapiksel ana kamerayla gelen telefonda 64 megapiksel periskop telefoto, 13 megapiksel ultra geniş açı ve 40 megapiksel siyah/beyaz sensör bulunuyor. Telefonun telefoto kamerası 3.5 kat optik, 7 kat kayıpsız dijital yakınlaştırma yapabiliyor. Telefonda kamera seçenekleri arasında siyah/beyaz bir sensör de kullanıldığı için herhangi bir filtreye ihtiyaç duyulmadan çok kaliteli siyah/beyaz fotoğraflar çekilebiliyor. Galeride paylaştığımız karelerde Huawei P50 Pro’nun siyah/beyaz kamera sensörüyle çektiğimiz fotoğraflara da göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P50 Pro zoom yeteneğiyle de fark yaratıyor

Telefonun kamerası yakınlaştırma deneyimiyle de dikkat çekiyor. 100 kata kadar dijital yakınlaştırma yapabilen telefonun ön tarafında 13 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Arka kamera saniyede 60 kare 4K video kaydına destek verirken ön kamera saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Telefonun sunduğu kamera deneyimine telefonun incelemesinde yer vereceğiz. Haberin girişinde yer alan galeri üzerinden telefonla çektiğimiz fotoğraflara bakabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Read More