Huawei P50 Pocket kendini gösterdi! Bu cihaz çok konuşulur


Huawei, bir sonraki lansman etkinliğini 6 Eylül’de Çin’de gerçekleştirecek. Şirketin bu lansmanı eski lansmanlarına kıyasla daha fazla merakla bekleniyor. Zira beklentileri yükselten bazı cihazlar tanıtılacak. Etkinliğin en büyük bombası Mate 50 serisi amiral gemisi telefonlar olacak. Aynı etkinliğin, birkaç diğer Huawei ürününün tanıtımına da ev sahipliği yapması bekleniyor. Bunlardan biri Huawei P50 Pocket’in yeni bir sürümü gibi görünüyor, diğeri ise bir Enjoy serisi telefon olacak.

BAL-AL80 ve CHA-AL80 model numaralarına sahip iki yeni Huawei cihazı, Çin’in TENAA sertifikasyon sitesinin veritabanında resimler ve temel özelliklerle birlikte ortaya çıktı. Bu veriler sayesinde olası cihazlar ile ilgili bilgi sahibi de olduk. Yayınlanan görüntüler, BAL-AL80’in kapaklı bir cihaz olduğunu, CHA-AL80’in ise Enjoy markalı orta sınıf bir el cihazı olabileceğini gösteriyor. BAL-AL80, Huawei P50 Pocket’in devamı veya güncellenmiş bir versiyonu olabilir. Cihaz, çift tonlu bir tasarıma sahip olarak gelebilir. Cihazın arka tarafında iki daire olacak. İlki üç kameralı gibi görünüyor, ikincisi ise P50 Pocket gibi ikinci bir ekrana sahip olacak. Liste, cihazdaki 5G ağları için destekten bahsetmiyor.

Huawei P50 Pocket kendini gösterdi! Bu cihaz çok konuşulur

Huawei P50 Pocket kendini gösterdi! Bu cihaz çok konuşulur - Resim : 1

Ayrıca söz konusu liste cihazın beş kamera ve 4.260 mAh pil ile donatıldığını ortaya koyuyor. CHA-AL80 Huawei telefonun önünde delikli bir ekrana, yana bakan bir parmak izi tarayıcıya ve arkada üçlü kamera ünitesine sahip. Cihaz 3.900 mAh içerecek ve 5G bağlantısı desteği olmayacak. Her iki cihaz da HarmonyOS üzerinde çalışacak. Ne yazık ki, her iki cihazın da son takma adları hakkında hiçbir bilgi yok.

Yaklaşan Mate 50 serisinin Snapdragon 778G destekli Mate 50e gibi dört modeli içermesi bekleniyor; ve Snapdragon 8 Gen 1 4G destekli Mate 50, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Porsche Design.

Read More

Yorum yapın