Huawei Mate Xs 2 için beklenen haber geldi!


Huawei, Mayıs ayında en son katlanabilir cihazı olan Mate Xs 2‘nin küresel olarak piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bunun ardından İtalya ve Almanya kısa bir süre sonra telefonu alan ülkeler arasında katıldı. Ancak şimdi gelen bir rapora göre cihaz daha fazla bölgeye yayılmaya başlayacak.

Huawei Mate Xs 2 için beklenen haber geldi!

Huawei Mate Xs 2 için beklenen haber geldi! - Resim : 1

Huawei’nin yeni katlanabilir cihazı şimdi İngiltere pazarına da geliyor. Gerçek satışlar 12 Eylül’de başlıyor. İngiliz müşteriler, 31 Ağustos ile 11 Eylül arasında Huawei Mate Xs 2 için ön sipariş verebilecekler. Bunu yapanlar için de küçük bir ikram olacak: şirket ücretsiz bir Watch GT 3 Pro hediye edecek. 

Katlanabilir telefon, Beyaz, Siyah ve Menekşe olarak duyuruldu, ancak İngiltere’deki kullanıcılar yalnızca Beyaz varyantı alıyor. Ayrıca perakende kutusunda Mate Xs 2’nin iç kısmındaki renk ile eşleşen koruyucu bir kılıf var. Cihazın özelliklerinden biraz söz edecek olursak, Huawei Mate Xs 2, gücünü Snapdragon 888 4G işlemciden alan telefonda, 66W şarj destekli 4.880 mAh pil yer alıyor. Ekran deliğinde 10,7 megapiksellik selfie kamerası yer alan, yan tarafında ise 50 megapiksel ana + 13 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameralarının bir araya geldiği Mate Xs 2 için normalde üç farklı depolama / RAM versiyonu sunuluyor. 

Read More

Yorum yapın