Huawei kullanıcıları; işte Google uygulamalarına karşı alternatif uygulamalar!

Google uygulamlarına alternatif uygulamaları siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik. Bu alternatif uygulamalar, özellikle de Huawei marka telefon ve tablet kullanıcılarının işine yarayacak.


Huawei kullanıcıları; işte Google uygulamalarına karşı alternatif uygulamalar! - Page 1

Google’un çevrimiçi gizlilik ve kişisel verilerin güvenliği konusundaki endişeniz mi var? Ya da Huawei telefon ya da tablet kullanıcı olduğunuz için Google uygulamalarından faydalanamıyor musunuz?

Google Arama, Google  Chrome, YouTube, Google Drive, Google Haritalar ve Google Fotoğraflar uygulamalarını cihazınıza yükleyemediğiniz için üzülmeyin.

Zira bu içeriğimizde Google alternatifi uygulamaları sizler için listeledik.

Huawei kullanıcıları; işte Google uygulamalarına karşı alternatif uygulamalar! - Page 2

Google Arama Motoru

Google’ın internet arama motoru yerine kullanabileceğiniz alternatiflerden birisi olan  DuckDuckGo, Google izleyicilerini engelliyor ve kullanıcılarının hareketlerini takip etmiyor.

Huawei kullanıcıları; işte Google uygulamalarına karşı alternatif uygulamalar! - Page 3

Google Fotoğraflar

Google’ın cep telefonunuz ile çekmiş olduğunuz yüzlerce fotoğrafı muhafaza edebilmeniz için sunduğu çözüm uygulaması Google Fotoğraflar’ı hemen hemen hepimiz biliyoruz. 

Piwigo, Google Fotoğraflar uygulamasının yerine kullanabileceğiniz uygulamalardan sadece birisi. Uygulama web üzerinde çalışan açık kaynak kodlu bir fotoğraf galerisi görevi görüyor.

Huawei kullanıcıları; işte Google uygulamalarına karşı alternatif uygulamalar! - Page 4

Google Haritalar

OpenStreetMap (OSM) uyuglaması, Google’ın harita servisi yerine kullanabileceğiniz alternatif uygulamlardan sadece bir tanesi olduğunu söyleyelim.

Read More

Yorum yapın